Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Mudanya - İstanbul Arabalı Vapur Seferleri Yeniden Başladı.

Mudanya - İstanbul Arabalı Vapur Seferleri Yeniden Başladı.

E-posta Yazdır PDF

Erdemler 8 Gemisi Günde Tek Sefer Yapacak

Erdemler 8 gemisi Mudanya ile İstanbul'un Ambarlı limanı arasında kamyon taşımacılığına başladı. Erdemler 8 gemisi günde tek sefer yapacak. Erdemler Denizcilik Şirketi yetkilisi Zeki Hazer'den aldığımız bilgiye göre Akşam saat 22.00'de Mudanya'dan gece saat 02.00'de Ambarlı'dan hareket edecek.

Gemi başta Mudanya Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olmak üzere bölge halkına hizmet verecek.

Hatırlanacağı üzere bir süre önce Erdemler Denizcilik şirketine ait Yaşar Ağa gemisi ile yapılan ağırvasıta taşımacılığı Yaşar Ağa gemisinin arızalanması üzerine seferler sona erdirilmişti.

Son Güncelleme ( Cumartesi, 12 Eylül 2009 12:45 )  

Yorum ekle

Site Kullanım Şartları


Köşe yazarlarının yazıları ve okuyucu yorumlarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Köşe yazıları site yönetiminin fikirlerini yansıtmaz.Yazarlar konuk yazar statüsünde düşünce hürriyeti çerçevesinde yazmakta olup hukuki sorumlulukları kendilerine aittir. Kaynak Gösterilmeden içerik alıntısı yapılması yasaktır.Basın Bültenlerini'nin ve Basın açıklamalarının sorumluluğu bülteni gönderen ve açıklamayı yapan kişi kurum veya kuruluşa aittir.

Yorumlar her nekadar TAKMA isim veya RUMUZ ile yazılabilse de bilgisayar IP adresleri sistem tarafından kaydedilmektedir. Hakaret, küfür vb. gibi nedenlerle doğabilecek olası yasal süreçte IP adreslerinden kişisel adreslere ulaşılabilmektedir. Mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden tüm okuyucular bu şartı kabul etmiştir. Aynı IP üzerinden (aynı bilgisayar) farklı RUMUZ lar ile yapılan yorumların gösterime girmemesi mümkündür.

www.mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden her ziyaretçi yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

Güvenlik kodu
Yenile

Fahri Elektrik Mudanya

Çok daha Fazlası İçin www.fahrielektrik.com

Güzelyalı Mudanya Keyif Cafe

RADYO POYRAZ BURSA ONLINE

Mudanya İş Rehberi