TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi Özel Kalemler Mudanya’da buluştu.

Özel Kalemler Mudanya’da buluştu.

E-posta Yazdır PDF

Özel Kalemler Mudanya da BuluştuMarmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Özel Kalem Müdürlerinin 19. Buluşması Mudanya Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Mudanya Belediyesinin ev sahipliğinde organize edilen 19. Özel Kalem Müdürleri Buluşması, Mudanya Montania Otelde verilen ve Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk ve eşi Meliha Aktürk’ün de katıldığı kahvaltı ile başladı.

Kahvaltının ardından Özel Kalem Müdürleri Platformu üyeleri ile Marmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen özel kalem görevindeki katılımcılara, Bursa Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ercan Özel tarafından Özel Kalem Müdürleri Platformu tanıtıldı. Montania Otelin toplantı salonunda yapılan tanıtma toplantısında konuşan Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya, Montania Otel ve Belediye hizmetleri başlıklarında katılımcılara bilgiler verdi.

“Yürüttüğünüz görevin sorumluluğu ve stresi çok” diye konuşan Aktürk, “Mudanya’da sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bu buluşmanın birbirinizi tanımanız yönünde yararları olacaktır. Hepinize iş hayatınızda başarılar dilerim” dedi. “Derin bir nefes alın Mudanya’dasınız” diye konuşan Mudanya Belediyesi Özel Kalemi Meltem Özkalfa, “Bugüne kadar birbirimiz ile sadece telefonda iş maksatlı görüştük. Bu buluşmanın asıl amacı birbirimizi tanımak ve hizmet akışını hızlandırmaktır” şeklinde ifade etti.


MÜTAREKE GEZİLDİ


Montania Otel’de ki toplantının ardından Mudanya İsmet İnönü Bulvarından Mütareke Müze Evi’ne kadar sahil turu atan misafirler Mütareke Evini de ziyaret etti. Müze sorumlusundan bilgiler alan katılımcılar daha sonra Mudanya Tahmil Tahliye İskelesinden Erdemler Gemisi ile Zeytinbağı’na hareket etti. Mudanya kıyılarının ve Marmara Denizinin tadını çıkaran misafirleri Zeytinbağı’nda Belediye Başkanı Ali Turan Karşıladı. Katılımcıları Çamlı Kahve’de ağırlayan Turan, Zeytinbağı tarihi ile ilgili misafirlere bilgiler vererek Bizans’tan kalma Kemerli Kilisesini ve Trilye sokaklarını gezdirdi.


Zeytinbağı’ndan yine gemi aracılığıyla dönüş yapan misafir heyet Bursa Büyükşehir Belediyesi Mudanya İstasyonu Sosyal Tesislerinde Mudanya Kaymakamı Âdem Öztürk ve Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ün de katıldığı bir yemek verildi. Yemeğin ardından Güzelyalı Marinada demirli gemi otel’de ki kokteyle katılan misafir heyet kokteylin ardından uğurlandı.

Son Güncelleme ( Cumartesi, 23 Ekim 2010 13:21 )  

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi