Mudanya Turkcell İletişim Merkezi

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi Özel Kalemler Mudanya’da buluştu.

Özel Kalemler Mudanya’da buluştu.

E-posta Yazdır PDF

Özel Kalemler Mudanya da BuluştuMarmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Özel Kalem Müdürlerinin 19. Buluşması Mudanya Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Mudanya Belediyesinin ev sahipliğinde organize edilen 19. Özel Kalem Müdürleri Buluşması, Mudanya Montania Otelde verilen ve Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk ve eşi Meliha Aktürk’ün de katıldığı kahvaltı ile başladı.

Kahvaltının ardından Özel Kalem Müdürleri Platformu üyeleri ile Marmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen özel kalem görevindeki katılımcılara, Bursa Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ercan Özel tarafından Özel Kalem Müdürleri Platformu tanıtıldı. Montania Otelin toplantı salonunda yapılan tanıtma toplantısında konuşan Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya, Montania Otel ve Belediye hizmetleri başlıklarında katılımcılara bilgiler verdi.

“Yürüttüğünüz görevin sorumluluğu ve stresi çok” diye konuşan Aktürk, “Mudanya’da sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bu buluşmanın birbirinizi tanımanız yönünde yararları olacaktır. Hepinize iş hayatınızda başarılar dilerim” dedi. “Derin bir nefes alın Mudanya’dasınız” diye konuşan Mudanya Belediyesi Özel Kalemi Meltem Özkalfa, “Bugüne kadar birbirimiz ile sadece telefonda iş maksatlı görüştük. Bu buluşmanın asıl amacı birbirimizi tanımak ve hizmet akışını hızlandırmaktır” şeklinde ifade etti.


MÜTAREKE GEZİLDİ


Montania Otel’de ki toplantının ardından Mudanya İsmet İnönü Bulvarından Mütareke Müze Evi’ne kadar sahil turu atan misafirler Mütareke Evini de ziyaret etti. Müze sorumlusundan bilgiler alan katılımcılar daha sonra Mudanya Tahmil Tahliye İskelesinden Erdemler Gemisi ile Zeytinbağı’na hareket etti. Mudanya kıyılarının ve Marmara Denizinin tadını çıkaran misafirleri Zeytinbağı’nda Belediye Başkanı Ali Turan Karşıladı. Katılımcıları Çamlı Kahve’de ağırlayan Turan, Zeytinbağı tarihi ile ilgili misafirlere bilgiler vererek Bizans’tan kalma Kemerli Kilisesini ve Trilye sokaklarını gezdirdi.


Zeytinbağı’ndan yine gemi aracılığıyla dönüş yapan misafir heyet Bursa Büyükşehir Belediyesi Mudanya İstasyonu Sosyal Tesislerinde Mudanya Kaymakamı Âdem Öztürk ve Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ün de katıldığı bir yemek verildi. Yemeğin ardından Güzelyalı Marinada demirli gemi otel’de ki kokteyle katılan misafir heyet kokteylin ardından uğurlandı.

Son Güncelleme ( Cumartesi, 23 Ekim 2010 13:21 )  

Yorum ekle

Site Kullanım Şartları


Köşe yazarlarının yazıları ve okuyucu yorumlarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Köşe yazıları site yönetiminin fikirlerini yansıtmaz.Yazarlar konuk yazar statüsünde düşünce hürriyeti çerçevesinde yazmakta olup hukuki sorumlulukları kendilerine aittir. Kaynak Gösterilmeden içerik alıntısı yapılması yasaktır.Basın Bültenlerini'nin ve Basın açıklamalarının sorumluluğu bülteni gönderen ve açıklamayı yapan kişi kurum veya kuruluşa aittir.

Yorumlar her nekadar TAKMA isim veya RUMUZ ile yazılabilse de bilgisayar IP adresleri sistem tarafından kaydedilmektedir. Hakaret, küfür vb. gibi nedenlerle doğabilecek olası yasal süreçte IP adreslerinden kişisel adreslere ulaşılabilmektedir. Mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden tüm okuyucular bu şartı kabul etmiştir. Aynı IP üzerinden (aynı bilgisayar) farklı RUMUZ lar ile yapılan yorumların gösterime girmemesi mümkündür.

www.mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden her ziyaretçi yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

Güvenlik kodu
Yenile

Fahri Elektrik Mudanya

Çok daha Fazlası İçin www.fahrielektrik.com

Güzelyalı Mudanya Keyif Cafe

RADYO POYRAZ BURSA ONLINE

Mudanya İş Rehberi