TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi 150 Sayılı Zeytin Kooperatifi Yönetimi Radyo POYRAZ'ı Ziyaret Etti.

150 Sayılı Zeytin Kooperatifi Yönetimi Radyo POYRAZ'ı Ziyaret Etti.

E-posta Yazdır PDF

Öner Kıran Mudanya Zeytin Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleriyle.Marmarabirlik'e bağlı S.S. 150  Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Radyo POYRAZ ve Mudanya.gen.tr'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

S.S. 150  Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Karagöz, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emrullah Demir, Yönetim Kurulu Üyesi Salim Bulut ve Denetim Kurulu Üyesi Ali Yıldız tarafından ziyaret edilen Radyo Poyraz ve Mudanya.gen.tr Genel Yönetmeni Öner Kıran ziyaret'ten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Zeytinde Karakoşnil hastalığı nedeni ile ürün kaybının yaşandığı bir dönemde yürütülen başarılı çalışmalarından dolayı Kooperatif Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Özellikle yönetim kurulu şahsi giderlerinin sıfır lira olmasının takdir edilecek önemli bir konu olduğunu vurgulayan Öner Kıran "Siz zaman zaman sektörünüzdeki başarılı insanlara plaket veriyorsunuz. Sanırım Başköy'ün de sizleri takdir etmesi ve onurlandırması gerekiyor. Mudanya'dan bakıldığında uyumlu ve üretici desteği olan başarılı bir yönetim görülüyor. Umuyorum Başköy'de bunu Mudanyalılarla aynı paralelde görür." dedi.

Kooperatif Başkanı Şevket Karagöz uyumlu ve üreticinin kazancından başka bir hedefi olmayan bir ekip olarak özellikle şeffaf bir yönetim anlayışına çok dikkat ettiklerini ve doğal sebeblerden dolayı yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen dikkat çeken başarılı bir kampanya dönemi yaşandığını belirtti.

Başkan Vekili Emrullah Demir ise 150  Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifine bağlı üretici ortakların ailelerininde hesaba katıldığında onbinlerce kişinin emeğini ve umudunu kooperatife ve Marmarabirlik'e bağladığını üzerlerindeki sorumluluğun her an bilincinde olarak canla başla çalıştıklarını ve çalışmaların aynı kararlılık ve uyum içerisinde devam edeceğini vurguladı.

Başkan Şevket Karagöz tesis olarak Mudanya'da Kooperatif Yönetim Merkezi, zeytin alım merkezi ve bazı birimlerim bırakılarak zeytin depolama tesislerinin Mudanya'da trafiği engellemeyecek daha modern ve uygun bir yere taşımayı hedeflediklerini belirtti. Başkan Vekili Emrullah Demir ise bu konuda bazı önemli gelişmelerin yaşanmaya başladığını ve yakın gelecekte bu konuyu gerçekleştrirerek zeytin üreticisine çok daha kaliteli hizmet vereceklerini söyledi.

Başkan Şevket Karagöz Marmarabirlik'in zeytin üreticisi için hayati derecede önem arzeden bir birliktelik olduğunu belirterek "Birlikten kuvvet doğar. Tüm üretici ortaklarımıza kooperatifimize ve Marmarabirlik'e sahip çıktıkları için teşekkür ediyor, bundan sonra da aynı hassasiyeti göstereceklerine yürekten inanıyorum." dedi.

 

Son Güncelleme ( Cuma, 04 Şubat 2011 16:24 )  

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi