CUMUR İTTİFAKI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurul'a Hazırlanıyor.

150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurul'a Hazırlanıyor.

E-posta Yazdır PDF

Köylerde bilgilendirme toplantıları devam ediyorMarmarabirlik'e bağlı 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Karagöz yazılı bir basın açıklaması yaparak 150 Sayılı Mudanya Kooperatifine bağlı olan 5 İlçe'de (Mudanya, Osmangazi, Nilüfer, M.Kemalpaşa, Karacabey) ve bağlı 77 köyde daha önce Mudanya'da gerçekleştirilen ortak, delege ve köy muhtarları bilgilendirme toplantısının devamı niteliğinde ki etkinliklere devam edildiğini belirtti. 28 Ocak 2011'de yapılacak Mali Olağan Genel Kurul'a üretici ortakların katılmalarını istedi.

Kooperatif Başkanı Şevket Karagöz'ün Yönetim Kurulu adına yaptığı açıklamada özellikle Mudanya'da ki bilgilendirme toplantısına katılamayanlar ortaklar göz önünde bulundurularak bilgilendirme toplantılarına devam edildiğini vurguladı.

Toplantıların görüş alışverişinde bulunma ve üretici ortaklarla daha yakından iletişime geçmek için yararlı olduğuna dikkati çeken Karagöz "Bu toplantılarda kampanya süreci ile ilgili bilgiler, ortakların sorunları ve önerileri alıyoruz. Ortaklarımızın kooperatiflerine bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada sahip çıkmasının gerektiğini ve önemini paylaşıyoruz.

28.01.2011 Günü yapacağımız Mali Olağan Genel Kurulun ortaklarımız ve S.S.150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi için önemini belirterek,  bu genel kurula Sayın Üretici Ortaklarımızın katılmasını bekliyoruz." satırlarına yer verdi.

 

Son Güncelleme ( Cuma, 04 Şubat 2011 16:26 )  

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi