Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Halk Eğitim Merkezi "AÇILIŞ KONSERİ"

Halk Eğitim Merkezi "AÇILIŞ KONSERİ"

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Halk Eğitim Merkezi Türk Müziği Korosu Konseri 30 Nisan 2011 Günü Uğur Mumcu Kültür Merkezinde.Mudanya Halk Eğitim Merkezi Türk Müziği Korosu ilk konseri olan "AÇILIŞ KONSERİ" ni Şef Hilmi Bozdemir yönetiminde Mihriban Ürkmez'in sunumuyla 03 Nisan 2011 saat 20.30'da Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde  verecek. 

Konser davetiyelerini Mudanya Halk Eğitim Merkezi ve Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nden temin edebilirsiniz.

www.radyopoyraz.com

 

Son Güncelleme ( Pazar, 03 Nisan 2011 23:31 )  

Yorumlar  

 
+5 #1 Ziyaretçi 29-03-2011 15:50
Sayın Hilmi Bozdemir'in ilçemizde yaptığı çalışmalar kısa sürede etkisini göstermeye başladı. Sn. Bozdemir'i Sosyal ve kültürel hayatımıza kattığı güzellikler için kutluyorum Ayrıca Mudanya Halk Eğitim Merkezi'nin böyle bir koro kurmasını takdirle karşılıyor ve başarılı çalışmalarınızı n devamını diliyorum.
Alıntı
 
 
+5 #2 Ziyaretçi 29-03-2011 20:38
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Yorumlarınız ve bu sitede yayınlanan diğer yorumlar benim üzerimdeki sorumluluk hissini bir kat daha artırmaktadır.Mudanya'nın sosyal ve kültürel aktivitesini artırmak,musıki mizi mümkün olduğunca geniş kitlelere yaymak için vargücümle çalışmaya devam edeceğim.Siz değerli yorumcularımızı n da bana ve arkadaşlarımıza desteklerinizi yakından hissetmek bizleri daha da motive etmektedir.Tekrar teşekkür ederim ve konserlerimize beklerim.
Alıntı
 
 
+3 #3 Ziyaretçi 29-03-2011 23:19
Sizleri yürekten kutluyorum. Sanat dolu bir Mudanya için yaptıklarınız, amatör çabalarla verilen güzel konserler hayatımıza ayrı bir anlam katıyor. Mudanyada ilk defa Halk Eğitim Merkezi bir koro kurdu ve konser verecek harika! Eskiden Halkeğitim denince bilgisayar kursu akla geliyordu sonra takdir ettiğim bir HEM tiyatro grubu vardı dağıldı gitti. Türk sanat müziği korosu ayrı ve yeni bir heyecan başarılı olmanızı ve devamlı olmanızı dilerim
Alıntı
 
 
+1 #4 Ziyaretçi 04-04-2011 20:59
SERİN VE YAĞMUR ÇİSENTİLİ 3 NİSAN AKŞAMINDA HALK EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ KONSERİ ADI ALTINDA UĞUR MUMCU KÜLTÜR SALONUNDA VERİLEN TSM KONSERİ GÖNÜL TELLERİMİZİ TİTRETMEKLE KALMAMIŞ, MUHTEŞEM FİNALİ İLE GÜZEL ANILARIMIZDAKİ YERİNİ ALMIŞ OLDU.
BAŞTA SAYIN HİLMİ BOZDEMİR OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN TÜM SAZ VE KORO ARKADAŞLARIMI KUTLUYOR, SEVGİLERİMLE ESENLİKLER DİLİYORUM.
YOLUNUZ VE BAHTINIZ AÇIK OLSUN.
HALİL CURA.(E. ALBAY)
Alıntı
 

Yorum ekle

Site Kullanım Şartları


Köşe yazarlarının yazıları ve okuyucu yorumlarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Köşe yazıları site yönetiminin fikirlerini yansıtmaz.Yazarlar konuk yazar statüsünde düşünce hürriyeti çerçevesinde yazmakta olup hukuki sorumlulukları kendilerine aittir. Kaynak Gösterilmeden içerik alıntısı yapılması yasaktır.Basın Bültenlerini'nin ve Basın açıklamalarının sorumluluğu bülteni gönderen ve açıklamayı yapan kişi kurum veya kuruluşa aittir.

Yorumlar her nekadar TAKMA isim veya RUMUZ ile yazılabilse de bilgisayar IP adresleri sistem tarafından kaydedilmektedir. Hakaret, küfür vb. gibi nedenlerle doğabilecek olası yasal süreçte IP adreslerinden kişisel adreslere ulaşılabilmektedir. Mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden tüm okuyucular bu şartı kabul etmiştir. Aynı IP üzerinden (aynı bilgisayar) farklı RUMUZ lar ile yapılan yorumların gösterime girmemesi mümkündür.

www.mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden her ziyaretçi yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

Güvenlik kodu
Yenile

Fahri Elektrik Mudanya

Çok daha Fazlası İçin www.fahrielektrik.com

Güzelyalı Mudanya Keyif Cafe

RADYO POYRAZ BURSA ONLINE

Mudanya İş Rehberi