TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Atatürk Fotoğrafı Çöp Konteynırında

Atatürk Fotoğrafı Çöp Konteynırında

E-posta Yazdır PDF

Atatürk ün fotoğrafları çöp konteynırlarındaTürkiye Cumhuriyetinin Kurucusu, Çanakkale ve Kurtuluş savaşlarının kahraman komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün  Mudanya'nın çeşitli yerlerinde çöp konteynırlarındaki fotoğrafları vefa duygusu ölmüş dedirtiyor. Sağdaki resmi tıklayıp büyültün.

 

Gelişigüzel her yere yapıştırılan ve sonrasında yırtılan Atatürk fotoğrafları vatandaşlarca tepki görüyor. www.mudanya.gen.tr yi arayan vatandaşlar bu fotoğrafların acilen kaldırılmasını ve gelişi güzel yerlere Atatürk fotoğraflarının yapıştırılmamasını istiyor.

 

Yırtılmış Atatürk ün fotoğrafı

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme ( Cuma, 20 Mayıs 2011 10:59 )  

Yorumlar  

 
+1 #1 Ziyaretçi 17-05-2011 01:46
Yapıştırılan yerlere dikkat ettinizmi haberi yapan eyyy habersizler...Medeniyetin olmadığı ülkelerde yazan buraya çöp atmayın tabelası, millet sömürelerek sözde rahatlık olan doğal gaz panoları ve dahası...AKP nin rezilliklerinin üzerine güzellik katar umuduyla yapıştırılmış fakat artık Atamın o güzel duruşu bile bu rezillikleri kapatamaz oldu.
Diğer bir penceredende bakarsak ne o güzel halkım o çöp konteynırlarını n pisliğinden rezilliğinden şikayetçi değil ya da neden o beş para etmeyen doğal gaz sisteminden şikayetçi değil ve daha bir çok hizmetten..neden bunlar için sizi aramıyorlarda yada arıyorlarda siz buraya ayağımız kayarmı korkusuyla koyamıyorsonuz...siz sanki ADD mişsiniz burdan savunuyoruz olayına girmeyin Atatürk'ü resmiyle değil düşüncesiyle ayakta tutun!
Bu yorum yayınlanmıyacak fakat okuyan arkadaş kendine bir sorsun NEREYE GİDİYORUZ?? Teşekkürler..
 
 
-2 #2 Ziyaretçi 17-05-2011 09:47
Atatürk ü savunmanın tekeli ADD deymiş gibi döktürmüşsün kardeşim :) haber başka bir olaydan bahsediyor sen ayrı telden çeliyorsun kısaca konuyu acayip çarpıtmışsın siteyi takip etmediğin yada kinli olduğun belli çünkü eğer bu siteyi takip edip yorumlarıda okumuşsan yorumundaki satırları yazman için vicdan yoksunu olman gerekiyor. mudanyalı pek çok şeyden şikayetçi ve basından takip ediyoruz sadece doğalgaz değil toprak altına alınan elktr kablolarının panoları kaldırım işgalleri kazı çalışmaları mobese kameralarının kaldırılması mudanyada güvenliğin yeterli olmaması polis teşkilatının norm kadro ile çalıştırılamama sı konuya odaklan dostum haber çıktı ADD ne yaptı? Belediye ne yaptı? şikayetçi olan halk dışında mudanyalı halk ve sivil toplum örgütleri ne yaptı? konuya odaklan basın ayna vazifesini çok güzel yapıyor bence birde konuyu çarpıtan yangıncılar :) olmasa bir şeyler değişecek belkide
 
 
0 #3 Ziyaretçi 17-05-2011 20:37
Ali veli arkadaşımız gerçekten kızgın ama haklı kızgın olunmucak gibide değil ülkemizin durumu.Nereye gidiyoruz gerçektek olayımızı ifade ediyor.Mormon kazım arkadasımız da haklı aslında sorunları bır bır saymıs fakat sıte yonetıcısı oldugu nekadar da bellı kendını savunmus oda ister istemez.yangıncı demıs yorumcu arkadasa bende dıyorumkı yangın olmayan yere ıtfayıye gelmıyor, hatta guzel ulkemde ıtfayıye yandıktan sonra gelıyor.Ufak işeri bırakalım birlik olalım ıkınızde aynı dılden konusuyorsunuz aslında bırbırınıze dusupte ampulleri çoğaltmayalım.
 
 
-2 #4 Ziyaretçi 18-05-2011 09:58
Alıntılandı tool:
Ali veli arkadaşımız gerçekten kızgın ama haklı kızgın olunmucak gibide değil ülkemizin durumu.Nereye gidiyoruz gerçektek olayımızı ifade ediyor.Mormon kazım arkadasımız da haklı aslında sorunları bır bır saymıs fakat sıte yonetıcısı oldugu nekadar da bellı kendını savunmus oda ister istemez.yangıncı demıs yorumcu arkadasa bende dıyorumkı yangın olmayan yere ıtfayıye gelmıyor, hatta guzel ulkemde ıtfayıye yandıktan sonra gelıyor.Ufak işeri bırakalım birlik olalım ıkınızde aynı dılden konusuyorsunuz aslında bırbırınıze dusupte ampulleri çoğaltmayalım.

Eleştiri zaman zaman değil çoğu zaman sitemize ve editor olarak bana sözlü olarak iletiliyor. Ender olarak ta yorumlara yansıyor. Bu eleştirilere cevap verme ihtiyacımız olduğunda köşe yazısı veya manşetti kullandığımı geçmiş haberlere baktığınızda göreceksiniz. Atamızın resmi konusunda bize serzenişte bulunan okuyucumuzu dikkate almasak ve yazmasak ondan, yazsak ali veli rumuzu düşüncesinde olan okuyucularımızd an eleştiriler alıyoruz. Kısaca bunlara alıştık neticede herkesi memnun etmek mümkündeğil. Fakat bize isnat edilen tool rumuzlu okuyucumuzun yazdıklarına cevap verme gereğini hissettim. Yapılan bir habercilik var ve ayağımızın kayması gibi bir endişemiz yok. Arşiv haberlerimize bakanlar veya bize telefonla belgeli ispatlı haber olacak olay ihbarında bulunacaklar haberin yapılıp yapılamayacağın ı test edebilirler. mudanya.gen.tr nin sağlamasını yapmak bu kadar kolay.

ÖNER KIRAN
editor
 
 
-2 #5 Ziyaretçi 18-05-2011 11:39
sevgili tool iltifatların için teşekkür ederim teveccuhunuzbu arada sayın gentr yetkilisi öner kıran izin verirseniz ayda bir sitenizde köşe yazısı yazıp zevkten dört köşe olmak istiyorum hazır site yöneticisi olacak kadar yetenekli bulunmuşken fırsat bu fırsat olur olmaz yerlere Atanın resmide yapıştırılmaz kuran ayetleride bunu anlamayan ve mudanya gündeminden bir haberlere duyurulur bilgi ve fikir sahibi olmak icin okuyalım arkadaslar mudanyagazetesi .com var mudanyada.com var mudanyayorum.com var mudanyamudanya.com var okuyun ufkunuz acılsın insafsızlık yapmayalım mudanyadaki internet basını ayağım kayacak endişesiyle yazmıyor sahi ömer perperik ağbimize ne oldu artık köşe yazılarını okuyamıyorum internetten özledik kendisinin sivri kalemini herkese selam olsun
 
 
+2 #6 Ziyaretçi 18-05-2011 11:47
haber çarpıcı yapılan yorumlar gereksiz :(((((
 
 
+1 #7 Ziyaretçi 18-05-2011 15:24
Bu yorumların hepsinin amacı ordaki insanların buraya odaklanmasıydı.Herkes üstüne alındı bi taş attık, kimse üstüne alınmasın sevgili okurlar sevgili editör. gayet güzel devam yani. Burda ki amaç 12 Haziran için msj vermekti yeterli yankılanma yaratıldığına göre msjımızı verelim.......AMpülle kararan tek ülke olmayalım!!!!!..... Aydın Mudanyadan beklenen oylar çıksın..saygılar efendim hatamız olduysa affola...amaç sesimizi duyurmak ....
 

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi