TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Baytekin Radyo POYRAZ'ı Ziyaret Etti.

Mudanya Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Baytekin Radyo POYRAZ'ı Ziyaret Etti.

E-posta

Mudanya Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Baytekin Radyo POYRAZ genel Yönetmeni Öner Kıran ile.Mudanya Verem Savaş Derneği başkanı Ali Baytekin Radyo POYRAZ ve Mudanya.gen.tr'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Baytekin Mudanya Verem Savaş Derneği çalışmalarının kamuoyuna duyurulmasında gösterdiği hassasiyet için Radyo POYRAZ ve Mudanya.gen.tr ye teşekkür etti.

E-devlet'e geçişin yaşandığı bir dönemde teknolojiyi yakından takip ettiklerini belirten Baytekin mudanyaveremsavder.org  alan adı altında Mudanya Verem Savaş Derneği internet sitesinin yayına geçtiğini ve güncelleme çalışmalarının devam ettiğini vurguladı. Vatandaşların tüm çalışmaları internet sayfalarından takip edebileceği ve dernek ile iletişime geçebileceklerini belirten Ali Baytekin kısa zamanda internet sitelerinin çok daha işlevsel bir hale getirileceğini belirtti.

Mudanya Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Baytekin Radyo POYRAZ genel Yönetmeni Öner Kıran a internet sitesini tanıtırken. Vatandaşa hizmette kaliteyi yükseltmek adına önemli çalışmalar içerisinde oldukları söyleyen Baytekin çok yakın bir zamanda  Şubat 2011 sonlarına doğru Mudanya Verem Savaş Derneğine bağışlanan hayırsever Dilpesent ve Hüseyin Ayas'ın varisleri  Emel Esenergül ve Ekmel Tekin tarafından Şükrüçavuş Mahallesi Kuruçeşme sokak 20 kapı numaralı bahçeli kagir ev'in restorasyonuna başlanacağını gerekli bütün izinlerin yetkili resmi kurumlardan alındığını, projenin artık hayata geçirilmesine çok yaklaşıldığını belirtti.

Ali Baytekin kamu yararına dernek statüsünde olan Mudanya Verem Savaş Derneği'nin uzun yıllardır halka bir fiil hizmet verdiğini ve Mayıs 2011'de 40.kuruluş yıldönümlerini yine vatandaşlarla içiçe kutlamak istediklerini iafade etti.

Mücadele ettikleri verem (Tüberküloz) hastalığının öneminin hiç bir zaman azalmadığını belirten Baytekin topluma özellikle yeni nesile bu hastalığı tanıtmak gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak ve bu hastalığa yakalanan vatandaşlara yardımcı olmak adına yönetim kurulu ile birlikte çalışmalara aralıksız devam edildiğini, özellikle yardıma muhtaç bazı tüberküloz hastalarına yapılan yardımların kamuoyuna duyurulmasını hasta moralini bozmamak başta olmak üzere etik olarak uygun bulmadıklarından basına yansıtmadıklarını ama resmi kayıtlarında yapılan bütün çalışmaların yer aldığını belirtti.

Bir röntgen odasınında bu binada faaliyete geçirileceğini söyleyen Baytekin Mudanya Verem Savaş Derneği'nin çalışmaları ve etkinliklerinde desteğini esirgemeyen Mudanya Kaymakamı Adem Öztürk, Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Mudanya'da bulunan tüm sağlık personeli ile sivil toplum kuruluşları ve oda başkanlarına teşekkür etti.

 Tıklayın  mudanyaveremsavder.org 

 

Mudanya Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Baytekin restorasyonu başlayacak bina projesiyle.

Konuyla İlgili Önceki Haberimiz

Mudanya Verem Savaş Derneğine Anlamlı Bağış

Mudanya Verem Savaş Derneği 64.Verem Savaş Haftası Etkinlikleri

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme ( Cuma, 04 Şubat 2011 16:24 )  


Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

NE KADAR KİTAP OKUYORUZ ?

Ülkemiz yeni kitap sayısıyla dünya sıralamasındaki 11. sırada yer almaktadır. Bu...

 

MEVCUT BAŞKAN

Cumhuriyet Halk Partisi mevcut başkanı aday-maday göstermez ama siyaset bu belli de olm...

Kimler Sitede

Şu anda 222 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi