Mudanya Turkcell İletişim Merkezi


Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya İskelesi'nin Kapatılması KESİNLEŞTİ.

Mudanya İskelesi'nin Kapatılması KESİNLEŞTİ.

E-posta Yazdır

Mudanya Tahmil Tahliye İskelesi Bir Zamanlar Belediyenin en büyük gelir kaynağı idi.Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk'ten aldığımız bilgiye göre Mudanya Tahmil Tahliye İskelesi NİSAN 2011 tarihinde tüm faaliyetlerine sona erdirecek. İskele'nin  uzun süredir Mudanya belediyesine para kazandırmadığını söyleyen Başkan Hasan Aktürk, Bursa Büyükşehir Belediyesi mega sahil projesi kapsamında  iskelenin faaliyetine son verildiğini ve Mudanya içine artık kamyon girmeyeceğini, kamyon taşımacılığı yapan gemilerinde Mudanya'dan gideceğini açıkladı. Başkan Aktürk'ün açıklamalarını dinlemek için haber başlığını tıklayın. 

Başkan Aktürk İmralı İrtibat Büro Amirliği için askeri bölgeyeBüyükşehir Belediyesi'nce  yapılacak yeni iskele ile birlikte Mudanya Belediye Binası önünde bulunan iskelenin de sivil kullanıma ve turizme açılacağını ifade etti.

İhale aşamasında olan projeye kısa sürede başlanacağını belirten Aktürk iskele çalışanlarından kapatılma konusunda herhangi bir tepki almadıklarını özel girişimcilerin ilgilenmesi durumunda şehir dışına bir liman yapımına sıcak bakabileceklerini iafde etti.

Belediye Başkanı Hasan Aktürk'ün açıklaması

 

Son Güncelleme ( Salı, 01 Şubat 2011 16:55 )  

Yorumlar  

 
+13 #1 Ziyaretçi 01-02-2011 16:59
Şimdi anlaşıldı sintine tankları niçin konu mankeni oldu. yazık harcanan paralara yazık 15 tonluk kapasiteli tanklar ve yakın zamanda iskele önüne taşınan kantar kimbilir neler dönüyor arkadaş tekel vinç firmasına ihalesiz verilen iskele ve açılan soruşturma daha hafızalardayken . Acab ihalesiz orayı alan ve Aydın vinç i bir şekilde diskalifiye eden firma ya verilen sözlerin tutulması ne gibi şeylere neden olacak bunu gelecek tepkiler gösterecek.
Alıntı
 
 
-12 #2 Umit 01-02-2011 17:00
mudanya adına sevindirici bir haber.ağır tonajlı kamyonlardan ve pislikten kurtuluyoruz.inşallah öbür iskele de Başkan'ın dediği gibi en kısa sürede turizme açılır.
bu arada tahmil iskelesinin kaldırılmasıyla birlikte işlerini kaybedecek kişilerle ilgili herhangibir çalışma yapılmış mı?
Alıntı
 
 
+11 #3 Ziyaretçi 01-02-2011 17:02
Alıntılandı Anadolu Kartalı:
mudanya adına sevindirici bir haber.ağır tonajlı kamyonlardan ve pislikten kurtuluyoruz.inşallah öbür iskele de Başkan'ın dediği gibi en kısa sürede turizme açılır.
bu arada tahmil iskelesinin kaldırılmasıyla birlikte işlerini kaybedecek kişilerle ilgili herhangibir çalışma yapılmış mı?

Gemisini kurtaran kaptan anlayacağın zaten mudanyada istihdam yaratalım gibi bir çaba yok. RANT daha tatlı geliyor.
Alıntı
 
 
+13 #4 Ziyaretçi 01-02-2011 17:48
yazıklar olsun hepinize ! cumhuriyet döneminden daha eski olan bu ticari iskeleyi kapatıyorsunuz. ses çıkarmayan mudanya'lılara da yazıklar olsun. hasan aktürk tarihe sağdan sola, soldan dinciye 3 parti gezen belediye başkanı olmanın yanı sıra 100 yıllık belediye işletmesini kapatan başkan olarak da geçecektir.
heykelini dikin. adı da "ibretlik anıtı" olsun !!!
Alıntı
 
 
+13 #5 Ziyaretçi 01-02-2011 20:21
başkan istediği telden oynuyor daha dün iskelenin karını arttırdık diye açıklama yaptı dönemin mudanya liman başkanı ise düşüşte olduğunu söğlemişti işler çoğalacak diye kantarı getirdi işler çoğalmadı başkan kaç sefer acaba iskeleye geldi oraya konmuş bir park bahçeler müdürü kafasına göre bunlar iskeleden sorgulama geçiriyorlar diye heralde iskeleden intikam almak istiyorlar iskeleyi hem roro cuya hemde tahmil tahlici işi yapan kişiye ihalesiz verip tekelcilik oluşturmalarını millet yemedi milletin gözü açıldı mudanyanın tarihinde var olan iskeleyi bitiren adam olarak tarihteki yerini alacalaklardır
Alıntı
 
 
+6 #6 Ziyaretçi 01-02-2011 23:07
Alıntılandı Anadolu Kartalı:
mudanya adına sevindirici bir haber.ağır tonajlı kamyonlardan ve pislikten kurtuluyoruz.inşallah öbür iskele de Başkan'ın dediği gibi en kısa sürede turizme açılır.
bu arada tahmil iskelesinin kaldırılmasıyla birlikte işlerini kaybedecek kişilerle ilgili herhangibir çalışma yapılmış mı?

burdan ekmek yiyen insanların ekmek hesabı yapılmışmıdır
Alıntı
 
 
-1 #7 Ziyaretçi 07-02-2011 00:38
yani ne denir ki ya...kartal denen adam hariç tüm yorumlara katılıyorum..ağır ceza da yargılanması ve derhal görevinden alınması gereken bir başkan var belediyede..ama zaten akp de tüm kadrolar öle neyse..bu arada arkadaş heykelini diksinler diyo..o zaman Tayyip'e kızdığıma pişman olurum..heykele ucube denmez..lütfen bana da dedirtmeyin:)
Alıntı
 

Yorum ekle

Site Kullanım Şartları


Köşe yazarlarının yazıları ve okuyucu yorumlarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Köşe yazıları site yönetiminin fikirlerini yansıtmaz.Yazarlar konuk yazar statüsünde düşünce hürriyeti çerçevesinde yazmakta olup hukuki sorumlulukları kendilerine aittir. Kaynak Gösterilmeden içerik alıntısı yapılması yasaktır.Basın Bültenlerini'nin ve Basın açıklamalarının sorumluluğu bülteni gönderen ve açıklamayı yapan kişi kurum veya kuruluşa aittir.

Yorumlar her nekadar TAKMA isim veya RUMUZ ile yazılabilse de bilgisayar IP adresleri sistem tarafından kaydedilmektedir. Hakaret, küfür vb. gibi nedenlerle doğabilecek olası yasal süreçte IP adreslerinden kişisel adreslere ulaşılabilmektedir. Mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden tüm okuyucular bu şartı kabul etmiştir. Aynı IP üzerinden (aynı bilgisayar) farklı RUMUZ lar ile yapılan yorumların gösterime girmemesi mümkündür.

www.mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden her ziyaretçi yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

Güvenlik kodu
YenileFahri Elektrik Mudanya

Çok daha Fazlası İçin www.fahrielektrik.com

Güzelyalı Mudanya Keyif Cafe

RADYO POYRAZ BURSA ONLINE

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

KAYAKÖY / LEVİSSİ

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı yaklaşık 2500-3000 nüfuslu tarihi bir köydü...

 

İnsanlar Neden Küfreder?

 Çivisi çıkmış bir milleti incelemk istiyorsanız işe küfürlerle başlamalıyı...

 

CHP Mudanya'da Bayramlaşma Kötü Bitti

Yaklaşan 1 Kasım Erken Genel Seçimleri öncesi iyice kenetlenen ve çalışmalarına ...

 

Yaban Enginarı Doğayı Kurtaracak!

Hiç kuşkusuz son yüzyılın en büyük çevre felaketlerinin başında petrol ürünl...

 

SEN SAF, BEN SAF, HEPİMİZ SAF, ÖYLE Mİ?

HDP sadece bir siyasi parti midir? Keşke… Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret “T...

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Kimler Sitede

Şu anda 214 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi