TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kazada Korkunç İddia

E-posta

Aşlar Ailesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  eski İl Başkanı Eczacı Hakan Aşlar’ın oğlu Batuhan Aşlar (30) eşi Esra (23) ile birlikte Tirilye’ye balık yemeye giderken içinde bulundukları otomobil, 70 metre uçurumdan yuvarlanarak denize düştü.

Korkunç kazada araçtan fırlayan 23 yaşındaki Esra ölürken eşi Batuhan Aşlar ise yaralı olarak kurtuldu. Jandarma yaptığı araştırmada, Batuhan Aşlar”ın direksiyon başında eşi Esra ile tartıştıktan sonra intihar etmek için aracı uçuruma sürdüğü iddiaları gündeme geldi. Ancak baba Hakan Aşlar, oğluyla gelini arasında hiç bir sorunun bulunmadığını aksine mutlu bir hayat sürdürdüklerini söyledi.

Akıllarda soru işareti bırakan kaza önceki akşam saat 19.00’da Tirilye Sivzi mevkiinde yaşandı. Babası ile birlikte eczacılık yapan Batuhan Aşlar eşi Esra ve 8 aylık oğlu Hakan ile eski CHP İl Başkanı Hakan Aşlar’ın oturduğu Bademli’deki evlerine geldi. Aşlar çifti 8 aylık yavrularını dede ve babaannesi bırakarak “Biz Tirilye’ye balık yemeye gidiyoruz.” diyerek 16 HA 614 plakalı otomobille hareket ettiler.

Batuhan Aşlar’ın kullandığı 16 HA 614 plakalı otomobil, Tirilye’ye üç kilometre kala daha evvel de birçok ölümlü kazanın olduğu Sivzi mevkiinden uçuruma yuvarlandı. Otomobil, yaklaşık 70 metreden denize düştü. Korkunç kazada. Batuhan Aşlar eşi Esra ile birlikte param parça olan otomobilden fırladı.  Esra Aşlar olay yerinde yaşamını yitirirken, bacağı kırılan Batuhan Aşlar Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

 

 

Uçurumdan Yuvarlanan Araç tan fırlayan Esra Aşlar yaşamını yitirdi

Kazanın akılları karıştıran korkunç şüphesi ise jandarmanın yaptığı araştırmasında ortaya çıktı. İddiaya göre, Aşlar çifti otomobilde giderken tartıştı. Tartışmada öfkelenen Batuhan Aşlar, direksiyonu intihar etmek için uçurama doğru çevirdiği belirtildi.

Kaza haberiyle yıkılan CHP eski İl Başkanı Eczacı Hakan Aşlar, oğlu Batuhan”ın söylediği sözlerin kaza anında yaşadığı travma yüzünden sarf ettiğini dile getirirken, “Oğlumla gelinim arasında her hangi bir geçimsizlik problemi yoktu. Aksine mutlu bir hayatları vardı. Her gün birlikteyiz bir sorun olsa önce ben bilirim” dedi. Hakan Aşlar, oğlunun yaşadığı travma yüzünden ifade vermeyecek durumda olduğunu tedavisinin Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde psikologların gözetiminde sürdürüldüğü söyledi. Jandarma olayın intihar olabileceği ihtimali üzerinde araştırmayı yürütüyor.

Son Güncelleme ( Salı, 15 Aralık 2009 22:15 )  


ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

 

SİYASİ PARTİ MÜPTELALIĞI

AKP'li arkadaşlarımdan birisi ile dün akşam biraz lafladık. Pek çok konuyu konuştuk...

 

MUDANYA’DA HER ŞEY SÖZ VERDİĞİNİZ GİBİ Mİ BAŞKAN?

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz geçenlerde görevde bulundukları ilk dö...

Kimler Sitede

Şu anda 722 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi