Mudanya Turkcell İletişim Merkezi

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kazada Korkunç İddia

E-posta Yazdır

Aşlar Ailesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  eski İl Başkanı Eczacı Hakan Aşlar’ın oğlu Batuhan Aşlar (30) eşi Esra (23) ile birlikte Tirilye’ye balık yemeye giderken içinde bulundukları otomobil, 70 metre uçurumdan yuvarlanarak denize düştü.

Korkunç kazada araçtan fırlayan 23 yaşındaki Esra ölürken eşi Batuhan Aşlar ise yaralı olarak kurtuldu. Jandarma yaptığı araştırmada, Batuhan Aşlar”ın direksiyon başında eşi Esra ile tartıştıktan sonra intihar etmek için aracı uçuruma sürdüğü iddiaları gündeme geldi. Ancak baba Hakan Aşlar, oğluyla gelini arasında hiç bir sorunun bulunmadığını aksine mutlu bir hayat sürdürdüklerini söyledi.

Akıllarda soru işareti bırakan kaza önceki akşam saat 19.00’da Tirilye Sivzi mevkiinde yaşandı. Babası ile birlikte eczacılık yapan Batuhan Aşlar eşi Esra ve 8 aylık oğlu Hakan ile eski CHP İl Başkanı Hakan Aşlar’ın oturduğu Bademli’deki evlerine geldi. Aşlar çifti 8 aylık yavrularını dede ve babaannesi bırakarak “Biz Tirilye’ye balık yemeye gidiyoruz.” diyerek 16 HA 614 plakalı otomobille hareket ettiler.

Batuhan Aşlar’ın kullandığı 16 HA 614 plakalı otomobil, Tirilye’ye üç kilometre kala daha evvel de birçok ölümlü kazanın olduğu Sivzi mevkiinden uçuruma yuvarlandı. Otomobil, yaklaşık 70 metreden denize düştü. Korkunç kazada. Batuhan Aşlar eşi Esra ile birlikte param parça olan otomobilden fırladı.  Esra Aşlar olay yerinde yaşamını yitirirken, bacağı kırılan Batuhan Aşlar Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

 

 

Uçurumdan Yuvarlanan Araç tan fırlayan Esra Aşlar yaşamını yitirdi

Kazanın akılları karıştıran korkunç şüphesi ise jandarmanın yaptığı araştırmasında ortaya çıktı. İddiaya göre, Aşlar çifti otomobilde giderken tartıştı. Tartışmada öfkelenen Batuhan Aşlar, direksiyonu intihar etmek için uçurama doğru çevirdiği belirtildi.

Kaza haberiyle yıkılan CHP eski İl Başkanı Eczacı Hakan Aşlar, oğlu Batuhan”ın söylediği sözlerin kaza anında yaşadığı travma yüzünden sarf ettiğini dile getirirken, “Oğlumla gelinim arasında her hangi bir geçimsizlik problemi yoktu. Aksine mutlu bir hayatları vardı. Her gün birlikteyiz bir sorun olsa önce ben bilirim” dedi. Hakan Aşlar, oğlunun yaşadığı travma yüzünden ifade vermeyecek durumda olduğunu tedavisinin Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde psikologların gözetiminde sürdürüldüğü söyledi. Jandarma olayın intihar olabileceği ihtimali üzerinde araştırmayı yürütüyor.

Son Güncelleme ( Salı, 15 Aralık 2009 22:15 )  

Yorum ekle

Site Kullanım Şartları


Köşe yazarlarının yazıları ve okuyucu yorumlarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Köşe yazıları site yönetiminin fikirlerini yansıtmaz.Yazarlar konuk yazar statüsünde düşünce hürriyeti çerçevesinde yazmakta olup hukuki sorumlulukları kendilerine aittir. Kaynak Gösterilmeden içerik alıntısı yapılması yasaktır.Basın Bültenlerini'nin ve Basın açıklamalarının sorumluluğu bülteni gönderen ve açıklamayı yapan kişi kurum veya kuruluşa aittir.

Yorumlar her nekadar TAKMA isim veya RUMUZ ile yazılabilse de bilgisayar IP adresleri sistem tarafından kaydedilmektedir. Hakaret, küfür vb. gibi nedenlerle doğabilecek olası yasal süreçte IP adreslerinden kişisel adreslere ulaşılabilmektedir. Mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden tüm okuyucular bu şartı kabul etmiştir. Aynı IP üzerinden (aynı bilgisayar) farklı RUMUZ lar ile yapılan yorumların gösterime girmemesi mümkündür.

www.mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden her ziyaretçi yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

Güvenlik kodu
YenileGüzelyalı Mudanya Keyif Cafe

RADYO POYRAZ BURSA ONLINE

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

KİM UYURSA KİM ÖLÜR?

“SEN UYURSAN ÖLÜRSÜN. SEN UYURSAN ÖLÜRSÜN. SEN UYURSAN HERKES ÖLÜR. ÖLMEN...

 

PKK’yı YEDİEMİN GÖRENLERE…

Nedir var oluş sebebiniz? Babanızın annenizle evliliği, annenizi arzu etmesiyle bir ge...

 

ULUSAL YAS İLAN ETMEK İÇİN ARAP EMİRİ Mİ OLMAK GEREKLİ?

Düşünebiliyor musunuz, birileri, “vücudunuzun her yerine patlayıcılar, yerleştiri...

 

DELİRMEK İSTİYORUM

Evlendim, rabbim bir tane çocuk verdi. Ve bir tane daha. Kızım küçücüktü. İshal o...

 

30 AĞUSTOS 2016

Belediye Başkanımız'ın yoğun çabaları ve girişimleri sonucu geçen sene oluştur...

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Kimler Sitede

Şu anda 102 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi