TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi MUDANYA’DA HASTANEYE YENİ DOKTOR VE YENİ CİHAZLAR

MUDANYA’DA HASTANEYE YENİ DOKTOR VE YENİ CİHAZLAR

E-posta

Mudanya Devlet Hastanesi'nde Doktor ve Cihaz eksiği bir bir gideriliyor. Eksik olan Dermatoloji ve Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorları göreve başladı. Bursa Büyük Şehir Belediyesinin katkılarıyla  da Efor Testi Ünitesi oluşturtuldu.


Kurum içi atamayla dermatoloji (Cilt ve Zührevi Hastalıklar) uzmanı Uzm. Dr. Selçuk TOKLU ve Kadın Doğum ve Hastalıkları Uzmanı   Op. Dr. Okan ÖZDEN görevlerine başladı. Hastanenin bu atamalarla uzman kadrosu güçlendi.  Hastane Yöneticisi Opr. Dr. Cumhur KARA ikinci kadın doğum uzmanının atanmasıyla izin dönemlerinde yaşanan kadın doğum uzmanı sıkıntısının yeni atanan hekimin göreve başlamasıyla son bulacağını söyledi.

Başhekim KARA, “Daha önce hastanemizin uzman sıkıntısını çevre hastanelerden geçici görevle uzman görevlendirmesiyle çözmeye çalışıyorduk. Kadın Doğum ve Dermatoloji uzmanlarının hastanemize atanması ile uzman hekim açığımız kalmadı. Uzman hekim kadromuzun tamamlanması ile ilçe insanımız il merkezine veya başka hastanelere gitmek zorunda kalmayacaktır” dedi. Mudanya ve çevresindeki hastalarımıza en güzel şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. “Halka hizmet hakka hizmettir” “düşüncesi doğrultusunda hizmet anlayışımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.  Eksik kadrolarımızın tamamlanmasıyla hastalarımızın ihtiyaç duydukları hizmetleri hastanemiz bünyesinde imkânlarımız ölçüsünde vermeye çalışmaktayız.  Ayrıca Bursa Büyük Şehir Belediyesi katkılarıyla hastanemize Efor Test Ünitesi bağış yolu ile kazandırıldı. Her gün 15-20 hastamızın Eforlu EKG’si bu ünitemizde çekilmektedir. Böylece hastalarımızın Kalp Krizi riskini önceden belirlemek mümkün olmaktadır. Başhekim Op. Dr. Cumhur KARA yaptığı açıklamada Mudanya’mız ve çevresi oluşturulan bu yeni üniteler ve poliklinikler sayesinde layık olduğu hizmete ulaşacaktır.” dedi. Başhekim KARA Mudanya ilçemiz sağlık anlamında eksiksiz bir ilçe konumuna gelecek ve yılların özlemleri sevinçlere dönüşmeye devam edecektir.” diye konuştu.

Mudanya Devlet Hastanesine Efor Testi ünitesi ve uzman doktorlar geldi.

Son Güncelleme ( Salı, 18 Nisan 2017 12:42 )  


ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

İRANLILAR SARI ÖKÜZÜN SERENCAMINI BİLMEZLER Mİ?

Büyük Türk mutasavvıfı ve düşünürü Mevlana Celaleddin Rumi meşhur Mesnevisini F...

 

DEMİR KİLİSE AÇILIŞINA SIKIŞMIŞ EKÜMENİK SİYASETİ

7 Ocak 2018 Pazar günü, İstanbul’un Fener Semti’nde bulunan ve halk arasında “De...

 

BELEDİYE NE YAPSIN? DİYENLERE İTHAF OLUNUR.

Mudanya Hasanbey Mahallesi Karpuzoğlu sokağın sonunda ki Tekke-i Atik Cami yanında bu...

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Kimler Sitede

Şu anda 288 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi