TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

GÜVEN GÜNSAN VEDA ETTİ.

E-posta

Mudanya UEDAŞ İşletme Şefi Güven Günsan emekliye ayrılmasının ardından veda gezilerine başladı. İlk olarak Muhtarlar ve Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer’le vedalaştı.

22 Senedir hizmet ettiği Mudanya UEDAŞ işletme şefliğinden emekli olan Güven Günsan, özellikle birlikte Mudanya’ya hizmet ettiği Mudanya ve (köy) Mahalle Muhtarlarını derneklerinde ziyaret ederek kendilerinden helallik aldı. 

Veda ziyaretine Mudanya Kaymakamı Faik Oktay ve Emniyet Müdürü Mehmet Dursun eşlik ederek kendisini üstün gayret ve hizmetlerinden dolayı tebrik etti. Kaymakam Sözer, Günsan’a hitap ederek “ 9 aylık vazifem sırasında çalışmalrınızı takdirle karşıladım. Mudanyalıların işlerini görmek, onların maruzatlarını gidermek için gece gündüz çaba sarf ettiğinizi biliyorum. Bu çalışmalarınız sırasında kullandığınız inisiyatifler birçok Mudanyalının derdine çare olmuştur. Bunda sonraki emeklilik hayatınızda sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi. Günsan 1986 senesinde Van da başladığı memuriyet hayatını 1992 senesinde Mudanya UEDAŞ ta sürdürdüğünü, 22 yıllık vazifesi boyunca her türlü zor şartlar altında şikayet etmeden, zaman kavramı gözetmeksin çalıştığını ifade etti.

Günsan, görevi boyunca Mudanyalıların mağdur olmamsı için her türlü riski göze alarak çabaladığını ve bunun karşılığını da Mudanyalıların sevgisi olarak gördüğünü söyledi. Günsan, emeklilik hayıtında ailesi ve ocuklarıyla gönlünce vakit geçirerek dinleneceğini, Mudanya’dan ayrılmayı düşünmediğinin altını Çizdi. Muhtarlar Derneği Başkanı Sadettin Tamaç ise Güven Günsan’ la ilgili olarak, duydukları memnuniyeti dile getirip, “ben ve muhtar arkadaşlarım vazifesi boyunca kendisini hep yanımızda hissettik. Özellikle kırsal mahallelerdeki arkadaşlarım elektrik sorunlarıyla ilgili ne zaman kendilerini arasalar muhakkak yardımlarına koşmuştur. Kendisine emeklilik hayatı boyunca sağlıklı yaşam diliyoruz” dedi. Emekli UEDAŞ işletme şefi Güven Günsan daha sonra muhtarlar ve Kaymakam Sözer’den helallik alarak dernekten ayrıldı.

Hakkı Ovatman / Mudanya

UEDAŞ Mudanya İşletme Müdürü Güven Günsan emekliye ayrılarak veda etti.

Son Güncelleme ( Cumartesi, 30 Eylül 2017 11:09 )  


Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

 

BAŞKAN! BİR CİSİM DAHA YAKLAŞIYOR…

Son yazımızda " Bir Cisim Yaklaşıyor " dedik ama belli ki Mudanya’ya birden çok ci...

 

BİR CİSİM YAKLAŞIYOR BAŞKAN…!

Hatırlayacağınız üzere dört CHP’li meclis üyesi Belediye’ye VIP araç alımına...

 

Mudanya'ya Yakışıyor mu? İnşaatlarla Katlettiniz Mudanyamızı

Mudanya Yıldıztepe'de bulunan Doğalya Otelin karşısına, doğal görüntüyü bozan, ...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 231 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi