TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi Esentepe Hastanesi’nden eğitime destek

Esentepe Hastanesi’nden eğitime destek

E-posta

Özel Esentepe Hastanesi, Mudanya’da eğitim öğretim yapan devlet okullarının spor malzemesi ihtiyacını karşıladı. İkbal Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu’nda düzenlenen törenle okullara malzemeleri teslim edilirken, Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal,  eğitime bugüne kadar olduğu gibi bundan szonra da destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Özel Esentepe Hastanesi, Mudanya’da eğitim öğretim yapan devlet okullarının spor malzemesi ihtiyacını karşıladı.


Mudanya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren okulların spor malzemesi ihtiyacı Özel Esentepe Hastanesi ve Mudanya Köyleri Yardımlaşma Derneği (MUYAD) karşılandı. Öğrencilerin beden eğitimi derslerinde kullanacakları toplardan raketlere, tatamiden jimnastik minderine kadar tüm malzeme ihtiyaçları eğitim kurumlarına dağıtıldı.

Özel Esentepe Hastanesi, Mudanya’da eğitim öğretim yapan devlet okullarının spor malzemesi ihtiyacını karşıladı.

 

TÖRENLE TESLİM EDİLDİ

Mudanya İkbal Betül Ali İhsan Çilinğiroğlu Ortaokulu Spor Salonu’nda düzenlenen törene Esentepe Hastanesi’ni de bünyesinde bulunduran Kopal Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal, Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker, MUYAD Başkanı Sahip Keçici, okul idarecileri ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı. Törende konuşan Mudanya İlçe Milli eğitim Müdürü Osman Şeker, eğitime verilen desteğe teşekkür etti. Şeker, “Okullarda öğrencilerimizin spor malzemesi ihtiyacını karşılama noktasında desteğini esirgemeyen Özel Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Kopal ve MUYAD Başkanı Sahip Keçici’ye teşekkür ediyorum. Bu yardımın gerçekleşmesinde aracı olan Gazeteci Alpaslan Yıldız’da da çabaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Evlatlarımızın eğitimi için taş üstüne taş koyan herkese şükran bsorçluyuz. Özel Esentepe Hastanesi ve MUYAD her zaman eğitime verdikleri destekle bizlere yardımcı oluyorlar. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim” dedi.


“BÜYÜK MUTLULUKLA DESTEK VERİYORUZ”

Özel Kopal Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Topal da yaptığı açıklamada, eğitimin önemine dikkati çekerek, her zaman eğitim öğretime ellerinden gelen desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi. Türkiye’de yaşanan insanların hepsinin elinden geldiğinde eğitim öğretime katkıda bulunması gerektiğine vurgu yapan Kopal, “Severek ve büyük mutlulukla yaptığımız bu katkıya vesile olan Mudanya Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker, MUYAD Başykanı Sahip Keçici, Beden Eğitimi Öğretmeni Şükran Kaya ve gazeteci Alpaslan Yıldız’a teşekkür ediyorum. Eğitime destek vermekten büyük kıvanç duyuyorum” dedi.  MUYAD Başkanı Sahip Keçici de daha önce okullara ve öğrencilere destek verdiklerini, bundan sonra da destek vermeye devam edeceklerini kaydetti.

36 OKULA SPOR MALZEMESİ

Özel Esentepe Hastanesi ve MUYAD’ın sağladığı spor malzemeleri Mudanya’daki 36 okula dağıtıldı. Törenin ardından malzemeler eğitim kurumlarının yöneticileri ya da beden eğitimi öğretmenlerine teslim edildi. Teslim edilen malzemeler arasında futbol topları, basketbol topları, voleybol topları, hentbol topları, badminton top setleri, badminton raket setleri, tenis topu setleri, jimnastik matı setleri, jimnastik minderleri ve tatami minderleri yer alıyor.

 

Özel Esentepe Hastanesi, Mudanya’da eğitim öğretim yapan devlet okullarının spor malzemesi ihtiyacını karşıladı.

Son Güncelleme ( Pazar, 07 Ocak 2018 23:18 )  


MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

ofem bilgisayar kamera sistemleri mudanya

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

EKONOMİ NEREYE GİDİYOR?

Hükümetin açıkladığı OVP’da (Orta Vadeli Program) 2020 yıl sonu dolar kuru bekle...

 

ŞEHİT FETHİ BEY PARKI

Bu yaz Fethiye’de Fethiye Belediyesi’nin hizmete açtığı parkın adı “Şehit Fet...

 

MUDANYA 2.OTOSTOP FESTİVALİNİN ARDINDAN

Bu yıl ikincisi düzenlenen Mudanya Otostop Festivaline, Türkiye'nin pekçok kentinden o...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 863 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi