TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi MUDANYALILARDAN AFRİN HAREKÂTINA DESTEK

MUDANYALILARDAN AFRİN HAREKÂTINA DESTEK

E-posta

Şanlı ordumuzun haklı müdahalesi neticesinde başlatılna Suriye Afrin Terör Yataklarını Kurutma Operasyonuna destek veren Mudanyalılar gönüllü olarak askere alınmaları için dilekçe verdi. 500 dilekçenin arasına Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'da "Sağlıklı olmadığımın bilincindeyim. Fakat Hz. İbrahim için Nemrut'un ateşine su damlası taşıyan karınca misali safım belli olsun" diyerek dilekçesini ekledi.

Mudanya Atatürk Anıtı önünde toplanan 500 vatandaş Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin Harekatı'na destek olmak için bir araya geldi. Mudanyalılar mehter takımının çaldığı mehter eşliğinde, ellerinde Türk bayraklarıyla TSK'ya destek verdi.

AFRİN HAREKATINA BENNUR KARABURUN DESTEĞİ

Afrin operasyonuna gönüllü olarak katılmak için dilekçe dolduran Mudanyalılar meydanda dulara ederek şanlı ordumuzun muzaffer olmasını Allah'tan diledi.

Programa katılan AKP'nin bedensel olarak engelli milletvekili Bennur Karaburun da dilekçe doldurarak Afrin operasyonuna katılmak istediğini söyledi. Dilekçesini Mudanya İlçe Jandarma Komutanlığına Mudanyalı vatandaşlarla birlikte veren Bennur Karaburun, "Safımız belli olsun. Belki sağlıklı değilim ama karınca misali safım belli olsun. "Belki benimde yapabileceğim bir şeyler vardır." Düşüncesiyle bende dilekçemi verdim, Afrin'e gitmek için nasıl 15 Temmuz'da Türkiye Büyük Millet Meclisine gitmek nasip olduysa Afrin'e gitmekte nasip olur inşallah" dedi.

Gönüllü Mudanya'lılar Mudanya Emniyet Müdürlüğüne ve İlçe Jandarma Komutanlığına hem zeytin fidanı hem de kızıl elmalar hediye ettiler.

Etkinliğe Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz, AKP Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve vatandaşlar katılırken, Atatürk Anıtı önünden İlçe Jandarma Komutanlığına mehter ve vatansever slolganlar eşliğinde yürüyen ve vatandaşlara balkonlara çıkan Mudanyalılar ve yol boyunca dizili esnaf alkışlarla Türk bayraklarıyla destek verdiler.

Video tıkla seyret

 Mudanya'da Afrin harekatına destek

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 29 Ocak 2018 18:27 )  


 

SEVGİNİN METALAŞMASI

Sevgi;  kişinin kendisi dışındakilere bağlanmasını, yakınlaşmasını sağlayan r...

 

BEN ENİYİSİ SIVIŞAYIM (BES)

Son 4 ayda 85bin 550 kişi BES'ten (Bireysel Emeklilik) çıkmış. Son 2 ayda BES tasarru...

 

NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI…?

Yerel seçimlere 5 aydan daha az bir süre kala her yerde olduğu gibi Mudanya’da da ada...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 671 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi