Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi İYİ PARTİ MUDANYA'DA İLK KONGRESİNİ YAPTI

İYİ PARTİ MUDANYA'DA İLK KONGRESİNİ YAPTI

E-posta

Kuruluş aşamasının ardında Türkiye genelinde il ve ilçelerde kongrelerini sürdüren İYİ Parti, Mudanya’da gerçekleştirdiği kongrede, 130 delegenin oylarıyla Fehim Çaptık ve yönetimini göreve getirdi.

FAEHİM ÇAPTIK İYİ PARTİ KONGRESİNDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ

İYİ Parti Mudanya  İlçe Teşkilâtı ilk kongresini Uğur Mumcu Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. Kongreye İYİ Parti il ve Bursa’daki ilçe başkanlarının yanı sıra, Mudanya siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Kongre, Kurucu üye Erdoğan Bozdemir’in Başkanlığını yaptığı divan heyeti seçimiyle başladı. Divan Üyesi Dilek Karabıyık, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mektubunu okudu.

Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Başkan Adayı Fehim Çaptık söz aldı.  “Biz Mudanyalılar olarak da bu gün, 16 nisan referandumu sonrası Cumhuriyetimizin geleceği adına ortaya çıkan kara tabloyu düzeltmek için yola çıkan cesurlar ordusunun birer neferi olarak, güçlendirilmiş parlamenter demokratik sistemin yılmaz savunucuları olarak, tekrar Türkiye Cumhuriyetinin kurucu değerler üzerinden varlığını sürdürmesi için taşın altına elimizi değil gövdemizi koymuş iyi parti Mudanya kadrolarını temsilen huzurunuzdayım. Ben ve ekibim diyoruz ki; iyi insanların başına iyi şeyler gelir. Mudanya’mızın kardeşliğe, iyi'liğe ihtiyacı var. İyi Parti kadrolarında bu saydıklarımızı yapacak, halkın içinden çıkmış, kendi alanlarında uzman, sorun değil çözüm odaklı, sonuç odaklı çalışacak, iyi kadrolarımız var. Mudanya iyi olacak, bursa iyi olacak, Türkiye iyi olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

İl Başkanı Yüksel Yılmaz, AK Pati hükümetinin icraatlarını eleştirerek, “iyi muhalefet ve iyi iktidar olacak bir kadroyla Mudanya, Bursa ve Türkiye’de olmak için desteklerinizi bekliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

130 delegenin kullandığı oylar sonrası İYİ Pati İlçe Başkanlığına seçilen Fehim Çaptık’ın yönetiminde yer alan isimler, Akın Esgin, Abdullah Ekiz, Asım Şahin, Erol Alemdar, Ersin Dönmez, Fahri Öztürk, Gizem Soykan, Gülay Kırtepe, Handan Gezer, Hüseyin Çelik, Hüsniye Pıtırlı, Mustafa Çiftçi, Muti mutlu Kaya, Osman Özbay, Oya Deniz Kurşun, Önder Karabağ, Öznur Yılmaz, Seldanur Ilgar, Serdar Bayral, Sevim Korkmaz Özkan, Şahin Güner, Tuba Güngör Aslan, Turan Karabulut, Tülay Gül, Yaşar kılıç, Yusuf Akkurt oldular.

Son Güncelleme ( Cuma, 09 Mart 2018 15:04 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 445 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi