TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi BAŞKAN TÜRKYILMAZ: “MUDANYA HİZMET AYRICALIĞINI YAŞIYOR”

BAŞKAN TÜRKYILMAZ: “MUDANYA HİZMET AYRICALIĞINI YAŞIYOR”

E-posta

Her yaştan Mudanyalıyı sosyal demokrat belediyecilik anlayışının ayrıcalıklarını yaşatacak hizmetlerle buluşturduklarını belirten Başkan Hayri Türkyılmaz, 2019 yılına kadar 33 parkın yapımı ve yenilemesini gerçekleştireceklerini söyledi.

Mudanya Belediyesi, 2018-2019 dönemini de yatırımla geçireceğini açıkladı. Her boş alana park düzenlemesi gerçekleştirerek halkın kullanımına açtıklarını açıklayan  Mudanya Belediyesi, kente yeni parklar kazandırmaya devam edeceklerini vurguladı.Mevcut park alanlarını da Mudanya’ya yakışır hale getirdiklerini belirten Mudanya Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsalda çalışmaların devam ettiği bilgisini verdi.

 Yeni park yatırımlarının yanı sıra yenileme, iyileştirme çalışmalarına da önem verdikleri vurgusu yapan Mudanya Belediyesi, 2019 yılına kadar toplamda 33 parkın yapımı ve yenilemesini gerçekleştirecek. Halitpaşa Mahallesi’nde Yıldız Park, Papatya Parkı, Leylekli Park, Deniz Yıldızı Parkı, Hasanbey Mahallesi’nde Deniz Park, Sindirella Parkı, Şükrüçavuş Mahallesi’nde Yunuslar Parkı, Ömerbey Mahallesi’nde Ata Park, Çakmaktaş Parkı, Güven Park, Papatya Parkı, Rüya Parkı, Yeni Mahalle’de Pembe Panter Parkı, Batman Parkı, Yalı Mahallesi’nde Özgür Park, Kırmızı Başlıklı Kız Parkı, Şehit Feyyaz İlhan, Safinaz, Pınar, Tuğtaş, Çağlayan Parkı, Eğitim Mahallesi’nde Mini ve Güneş Park, Burgaz Mahallesi’nde Kayıp Balık Parkı, Şehit Burhan Zeytinci Parkı, Tirilye Atatürk Parkı’nın yapımı ve yenilemesi gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra Bademli, Mürsel, Çayönü, Balabancık, Orhaniye, Yörükyenicesi ve Çekrice mahallelerindeki parkların iyileştirilmesi yapılacak.

Editörün Notu: Hasanbey Mahallesi KARPUZOĞLU PARKI OYUN GRUPLARI VE PARKIN DURUMUNU BU YAZ YENİLEYECEĞİNİZİ AÇIKLAMIŞTINIZ. LİSTEDE YOK. BU KONUDA BİR ÇALIŞMA YAPILACAK MI?? DURUMU ÇOK KÖTÜ.

MUDANYA’DA GURUR ZAMANI

Mudanya’yı sürekli yenilenen ve atağa kalkan bir yapıya ulaştırmak için çalıştıklarını dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Kısa süre önce parkların yapımı ve yenilenmesi ile ilgili olarak geniş kapsamlı bir ihaleye çıktık ve ihalenin hemen ardından çalışmalara başladık. Her yaştan Mudanyalının nefes alma, dinlenme, eğlenme ve spor amaçlı kullandığı parklarda mevcut oyun gruplarının da yenilemesini gerçekleştiriyoruz. Ağacıyla, toprağıyla, yeşiliyle, doğasıyla bu Mudanya hepimizin. Kentimizi Mudanyalı hemşerilerimle birlikte hizmete dönük, yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla yönetiyoruz. Mudanya’da güzel şeyler olacak, Mudanya ile herkes gurur duyacak demiştim. Mudanya’da şimdi gurur zamanı” dedi.

MUDANYA'DA PARKLAR BELEDİYE TARAFINDAN YENİLENECEK

Kaynak MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

Son Güncelleme ( Salı, 10 Temmuz 2018 13:49 )  


AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

YEREL SEÇİME DOĞRU

Yerel seçimler yaklaştıkça, siyasi partilerde de doğal olarak hareketlenmeler başlad...

 

OKUMAK İNSANA NE KAZANDIRIR?

İnsanın eylemlerini bedensel ve zihinsel olarak ikiye ayırabiliriz.  Bedensel eylemler...

 

NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI…?

Yerel seçimlere 5 aydan daha az bir süre kala her yerde olduğu gibi Mudanya’da da ada...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 1404 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi