Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi Dr.Ahmet Murat Ünal "Mudanya'nın sorunları Türkyılmaz ile kördüğüm haline gelmiştir"

Dr.Ahmet Murat Ünal "Mudanya'nın sorunları Türkyılmaz ile kördüğüm haline gelmiştir"

E-posta

Dr.Ahmet Murat ÜNAL31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Belediye seçimleri için AK Parti'de Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuru takvimi belli oldu. Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal seçim takvimi ve Mudanya yerel yönetimi hakkında değerlendirme yaptı.

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Mudanya'da da AK Parti'den Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvuruları 5 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve 12 Kasım Pazartesi günü sona erecek. Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuruları ise 5 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve 3 Aralık Pazartesi günü sona erecek.

Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurularının Mudanya ve Mudanya halkı için hayırlara vesile olmasını dileyen AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, Vatanına ve Bayrağına bağlı, Mudanya'yı seven, Mudanya halkının sorunlarıyla dertlenen, 24 saat Mudanya'ya hizmet için ter dökecek olan herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mudanya Belediye Başkanlığı seçimlerine AK Parti olarak hazır olduklarını belirten Ünal, tek amaçlarının Mudanya'da gönül ve hizmet Belediyeciliğini halkla buluşturmak olduğunu ifade etti.

Türkyılmaz ile Mudanya'nın sorunları Kördüğüm haline geldi.

Yaklaşık 5 senedir Hayri Türkyılmaz'ın Belediye Başkanlığı döneminde Mudanya'nın sorunlarının kördüğüm haline geldiğini, halkın belediyeye güveninin kalmadığını ve vaadedilen hiçbir projenin gerçekleştirilmediğini söyleyen Dr. Ahmet Murat Ünal, "24 Haziran seçimlerinden sonra milletimizden 5 yıl yetki aldık ve dolayısıyla 5 yıllık AK Parti iktidarıyla birlikte, Büyükşehir Belediyemiz de AK Parti'den. Biz de Mudanya'da AK Parti Belediyeciliğinin gelmesiyle bu üçlü gücü kullanarak hızlı bir şekilde Mudanya'mızın çözülmesi gereken sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Halkımızla birlikte el ele vererek gençlerimize, çocuklarımıza modern, barış ve huzur içinde yaşanabilir geleceğin Mudanya'sını oluşturmak için de terimizin son damlasına kadar çalışacağız." diye konuştu.

Son Güncelleme ( Salı, 06 Kasım 2018 12:22 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 455 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi