Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri Hasanbey Mahalle Muhtarlığına Girişken, Yenilikçi Talip

Hasanbey Mahalle Muhtarlığına Girişken, Yenilikçi Talip

E-posta

Muhtarlık hizmetlerinde gerektiğinde makamında bulunan ve mahalle halkı ile sürekli iletişim halinde olan bir muhtarlık için Hasanbey Mahallesi Muhtar adayı olduğunu açıklayan Cem TÜRKMEN, Hasanbey Mahallesinde ikamet eden bir vatandaş olarak mahallenin sorunlarını iyi bildiğini ve hizmetin en güzelini getirmek için mahallenin muhtarlığına talip olduğunu söyledi.

1964 yılı Ardahan ili Posof doğumlu olan ve 1978 yılından beri Mudanya'da ikamet eden Cem TÜRKMEN, evli ve üç erkek çocuk babası. TÜRKMEN ikamet ettiği mahallesini yönetmeye 9 kişilik yönetim kadrosu ile birlikte hazır olduğunu belirtti.

Ekibinde bayanlara da önem verdiğini ifade eden Cem TÜRKMEN, "Hasanbey Mahallesi halkıyla bir olursak problemlerin çözümünün de kolay olacağına inanıyorum" dedi.

Muhtarın sadece mühür basan ve imza atan biri olmadığını belirten muhtar adayı Cem TÜRKMEN “Muhtar yoksulu ve zenginiyle bir ve beraber olup, mahalle halkının işbirliğiyle resmi kurumlar arasında diyalog kuran yani köprü vazifesi yapan hizmet eridir” diye konuştu.

TÜRKMEN, oluşturacağı Mahalle Meclisi ile cadde ve sokakların düzenlenmesinin yanı sıra öncelikli olarak ihtiyaç duyulan yağmur giderlerinin gözden geçirilerek yağmurda caddelerden dere haline dönüşerek akan suların bertaraf edilmesi ve mahallede bulunan parkların düzenlenmesi için,  uğraş vereceğini söyledi.

Mahallemizde İletişim Kuvvetlenecek

Resmi kurum ve kuruluşlar ile gereken diyalogların yanı sıra vatandaşlarla iletişimi sağlamlaştırmak için yerel basın mensuplarıyla diyalog içinde olacağını vurgulayan TÜRKMEN, mahalle halkına hizmet verecek bir whatsApp hattı oluşturacağını belirterek amacının çalışan, küçük çocuğu olan ya da herhangi bir sebepten dolayı muhtarlık binasına gelemeyen, fakat mahalle sorunlarını iletmek isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak olduğunu  söyledi.

Yine Hasanbey Mahallesi ile ilgili bir internet sitesi açacağını belirten muhtar adayı Cem TÜRKMEN mahalleli bilincini sürekli kılmak ve iletişim kanallarını kuvvetlendirmek adına önemli girişimlerde bulunacağının sözünü verdi.

mudanya.gen.tr

HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI CEM TÜRKMEN VE EKİBİ

Mudanya Hasanbey Mahallesi Muhtar Aday Adayı Cem TÜRKMEN

Son Güncelleme ( Cumartesi, 23 Şubat 2019 15:07 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 439 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi