Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri DR. ÜNAL, “ŞİMDİ HESAP ZAMANI”

DR. ÜNAL, “ŞİMDİ HESAP ZAMANI”

E-posta

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, Söğütpınar ve Mesudiye Mahallesinde ikamet eden hemşerileri ile buluştu. Dr. Ahmet Murat Ünal, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi ve “Biz 47 mahallemizin hangisinde ne sorun var biliyoruz. Mahallelerimizin geçtiğimiz 5 yılda hizmet alamadığının farkındayız. İşimiz çok. Mevcut belediye başkanının kavga etmekten başını kaldıramadığı bu 5 yıl Mudanya için kayıptır” dedi.

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, Söğütpınar ve Mesudiye Mahallesinde ikamet eden hemşerileri ile buluştu.

Mudanya Söğütpınar ve Mesudiye mahallesini ziyaret eden Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, AK Parti Mudanya İlçe Başkanvekili İlker Aykaç, MHP Mudanya İlçe Başkanvekili Ertan Topçuoğlu ve meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyaretlerde konuşan Dr. Ünal, “Biz 47 mahallemizin hangisinde ne sorun var biliyoruz. Mahallelerimizin geçtiğimiz 5 yılda hizmet alamadığının farkındayız. İşimiz çok. Mevcut belediye başkanının kavga etmekten başını kaldıramadığı bu 5 yıl Mudanya için kayıptır” dedi.

 

“VAAT ETTİĞİ PROJELERİN HİÇBİRİNİ YAPMADI”

Mudanya’nın geleceğini olumlu yönde değiştirmek için birçok projelerinin olduğunu dile getiren Dr. Ünal, “Mevcut belediye başkanı 2014 seçimlerinde 20’den fazla proje vaat etti. 5 yıl geride kaldı. Bu 5 yılda vaat ettiği projelerin hiçbirini yapmadı. Zaman çabuk geçiyor. Şimdi hesap zamanı” diye konuştu. Ziyarette, merkezi hükümetin eğitimden sağlığa, ulaşımdan milli savunmaya birçok icraatını anlatan AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, “31 Mart yerel seçimleri, 2010 yılından bu yana hedef olarak belirlediğimiz Cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışır bir Türkiye oluşturmak yolundaki son seçimdir. Mudanya’mızın da Cumhuriyetin 100. Yılına yakışır bir ilçe olabilmesi için desteklerinize ihtiyacımız var. Biz başkanımızın her zaman destekçisi olmaya söz veriyoruz” diye vurguladı.

“ANANIZIN AK SÜTÜ GİBİ HELAL OLSUN”

Görevi süresince Bursa Büyükşehir Belediyesi aracılığı ile Mesudiye’ye kazandırılan hizmetlerden bahseden Mudanya Belediyesi ve İl Genel Meclis Üyesi aynı zamanda meclis üyesi adayı Kadir Kahraman, “Tüm bu hizmetler ananızın ak sütü gibi helal olsun. Her seçimde desteğiniz bize güç verdi. Bu seçimde de bizi yalnız bırakmayacağınızdan şüphem yoktur” diye seslendi. “Anadolu’da bir laf vardır. Kavgalı eve kız verilmez. Mevcut belediye başkanı da Mudanyalılarla 5 yıl boyunca kavga etti. Kavgalı başkana oy verilmez” diyerek mevcut belediye başkanının kavgacı ve ayrıştırıcı olduğuna vurgu yapan Kahraman, “CHP’li birçok seçmen bize gelerek bu seçimde Dr. Murat Ünal’ı destekleyeceklerini ifade ediyorlar. Bu seçimler sadece bir yerel seçim değil. Mudanyalı için kurtuluş mücadelesidir” dedi.

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, Söğütpınar ve Mesudiye Mahallesinde ikamet eden hemşerileri ile buluştu

Son Güncelleme ( Çarşamba, 06 Mart 2019 17:51 )  


SALON MİRAY MUDANYA'DA HİZMETİNİZDE

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

Türkiyenin Genel Seçiminde Beka. Yerel Seçiminde ..... ?

İsrail'in Kenan Ülkesi Sevdası (Irak Türkiye Suriye İran coğrafyasını içine alan ...

 

ATEŞ DÜŞTÜ VİLLA GÖRÜNDÜ

Mudanya'ya yakın zamanda gelenler, Orhan Veli'nin o meşhur şiirinden esinlenerek  ...

 

MAHALLELERİMİZİN TEMEL DİREĞİ MUHTARLARIMIZ.

1829 yılında II. Mahmut Yeniçeri Ocağı’nı kaldırmasından sonra ortaya çıkan ...

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 609 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi