Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri DR. ÜNAL ERZURUMLULAR İLE BULUŞTU

DR. ÜNAL ERZURUMLULAR İLE BULUŞTU

E-posta

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ile birlikte, Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü münasebetiyle Mudanya Erzurumlular Derneğini ziyaret etti.

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ile birlikte, Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü münasebetiyle Mudanya Erzurumlular Derneğini ziyaret etti.

Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü münasebetiyle Mudanya Erzurumlular Derneği’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, “Bugün İstiklal Marş’ımızın kabulünün 98. Yıldönümü ve Erzurum’un kurtuluşunun 101. Yıldönümü. İki önemli günde siz Erzurumlu vatandaşlarımız ile bir arada olmak mutluluk verici” diye konuştu.

Erzurumluların vatanseverliğine değinen Dr. Ünal, “Birilerinin ağzından ermeni soykırımı düşmüyor. Ermeni çetelerin Erzurum’da yaptıklarını tüm dünya biliyor. İnsanlık dışı katliama maruz kalan Erzurumluların çocukları ve torunları. Kurtuluş gününüz kutlu olsun” dedi. “Dadaşlar diyarı Erzurum’un memleketin bekası için ne fedakârlıklar yaptıklarını iyi biliyoruz. Bu davaya sahip çıkan tüm Erzurumlu kardeşlerimizin bizleri 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde yine destekleyeceklerine inancım tamdır” diye konuşan Milletvekili Işık, “Projeleri ile Mudanya’yı muradına erdirecek olan başkan adayımıza desteklerinizi bekliyoruz. Adayımız Dr. Murat Ünal’ı size emanet ediyorum” şeklinde konuştu.

“AYNI SAFTAYIZ”

MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz, Erzurumlular Derneği Başkanı Yalçın Yılmaz, meclis üyesi adayları ve çok sayıda Erzurumlu vatandaşların katıldığı ziyarette konuşan AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü, “31 Mart yerel seçimleri memleketimiz için büyük önem arz ediyor. Önem arz eden durumlarda tarih boyunca Erzurumluların memleket menfaatine her fedakârlığı yaptığını çok iyi biliyorum. Yine bizimle aynı safta olduklarından şüphem yok” şeklinde konuştu. Erzurumluların kurtuluş gününü ve İstiklal Marş’ımızın kabulünün 98. Yıldönümünü kutlayarak söze başlayan MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler için Cumhur İttifakına destek istedi.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 13 Mart 2019 01:28 )  


SALON MİRAY MUDANYA'DA HİZMETİNİZDE

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

Türkiyenin Genel Seçiminde Beka. Yerel Seçiminde ..... ?

İsrail'in Kenan Ülkesi Sevdası (Irak Türkiye Suriye İran coğrafyasını içine alan ...

 

ATEŞ DÜŞTÜ VİLLA GÖRÜNDÜ

Mudanya'ya yakın zamanda gelenler, Orhan Veli'nin o meşhur şiirinden esinlenerek  ...

 

MAHALLELERİMİZİN TEMEL DİREĞİ MUHTARLARIMIZ.

1829 yılında II. Mahmut Yeniçeri Ocağı’nı kaldırmasından sonra ortaya çıkan ...

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 351 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi