TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA’DA HASTANEYE YENİ DOKTOR VE YENİ CİHAZLAR

MUDANYA’DA HASTANEYE YENİ DOKTOR VE YENİ CİHAZLAR

E-posta

Mudanya Devlet Hastanesi'nde Doktor ve Cihaz eksiği bir bir gideriliyor. Eksik olan Dermatoloji ve Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorları göreve başladı. Bursa Büyük Şehir Belediyesinin katkılarıyla  da Efor Testi Ünitesi oluşturtuldu.


Kurum içi atamayla dermatoloji (Cilt ve Zührevi Hastalıklar) uzmanı Uzm. Dr. Selçuk TOKLU ve Kadın Doğum ve Hastalıkları Uzmanı   Op. Dr. Okan ÖZDEN görevlerine başladı. Hastanenin bu atamalarla uzman kadrosu güçlendi.  Hastane Yöneticisi Opr. Dr. Cumhur KARA ikinci kadın doğum uzmanının atanmasıyla izin dönemlerinde yaşanan kadın doğum uzmanı sıkıntısının yeni atanan hekimin göreve başlamasıyla son bulacağını söyledi.

Başhekim KARA, “Daha önce hastanemizin uzman sıkıntısını çevre hastanelerden geçici görevle uzman görevlendirmesiyle çözmeye çalışıyorduk. Kadın Doğum ve Dermatoloji uzmanlarının hastanemize atanması ile uzman hekim açığımız kalmadı. Uzman hekim kadromuzun tamamlanması ile ilçe insanımız il merkezine veya başka hastanelere gitmek zorunda kalmayacaktır” dedi. Mudanya ve çevresindeki hastalarımıza en güzel şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. “Halka hizmet hakka hizmettir” “düşüncesi doğrultusunda hizmet anlayışımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.  Eksik kadrolarımızın tamamlanmasıyla hastalarımızın ihtiyaç duydukları hizmetleri hastanemiz bünyesinde imkânlarımız ölçüsünde vermeye çalışmaktayız.  Ayrıca Bursa Büyük Şehir Belediyesi katkılarıyla hastanemize Efor Test Ünitesi bağış yolu ile kazandırıldı. Her gün 15-20 hastamızın Eforlu EKG’si bu ünitemizde çekilmektedir. Böylece hastalarımızın Kalp Krizi riskini önceden belirlemek mümkün olmaktadır. Başhekim Op. Dr. Cumhur KARA yaptığı açıklamada Mudanya’mız ve çevresi oluşturulan bu yeni üniteler ve poliklinikler sayesinde layık olduğu hizmete ulaşacaktır.” dedi. Başhekim KARA Mudanya ilçemiz sağlık anlamında eksiksiz bir ilçe konumuna gelecek ve yılların özlemleri sevinçlere dönüşmeye devam edecektir.” diye konuştu.

Mudanya Devlet Hastanesine Efor Testi ünitesi ve uzman doktorlar geldi.

Son Güncelleme ( Salı, 18 Nisan 2017 12:42 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU