TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA BELEDİYESİ 2017 FAALİYET RAPORU ONAYLANDI

MUDANYA BELEDİYESİ 2017 FAALİYET RAPORU ONAYLANDI

E-posta

Mudanya Belediyesi’nin Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumunda, 2017 Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğuyla onaylandı.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz başkanlığında gerçekleşen Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumu, Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde yapıldı. Meclis Toplantısı’nda 2017 Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü. 

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, faaliyet raporunun görüşüldüğü sırada, Meclis Başkanlığı kürsüsünü Meclis Başkan Vekili Erdal Aktuğ’a bıraktı. Mudanya Belediyesi’nin faaliyetleriyle ilgili bilgi veren Başkan Hayri Türkyılmaz, belediye çalışanlarının özverisi ve Mudanyalıların desteği ile gurur duyulacak bir belediye yönetimine imza attıklarını belirtti. Mudanya’nın daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için çalışacaklarını ifade eden Başkan Türkyılmaz, “Söz verdik. 10 yılda 100 proje yapacağız dedik. Göreve geldik, 6-7 milyon borç denilen belediye 30 milyon borçlu çıktı. Biz herşeye rağmen söz verdiğimiz, bu kadar kısa süre içerisinde yapılacak bütün işleri yaptık. Bütçesini giderek büyüten, hizmetlerini artıran, halkıyla birlikte bu kenti yöneten, ne söz verdiyse yerine getiren bir belediye yönetimine imza attık. Bu yıl hizmetlerimizde atağa geçiyoruz. Yatırımlarımız teker teker hizmete girdiğinde göreve gelmeden önce verdiğimiz bütün sözlerin yerine geldiğini herkes görecek. Tüm etkinliklerimizi ücretsiz yapıyoruz. Eğitimler, tiyatrolar, konserler hepsi ücretsiz. Zeytin Dalı, Uğur Böceği projemizle sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini verdik. Asfaltlamadan halı sahalara, parklardan temizlik hizmetlerine kadar her mahallemizde belediyemizin gücünü hissettirdik. İkinci dönemimde de söz verdiğim bütün projeler bitmiş olacak. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Mudanyalıların gurur duyacağı bir Mudanya’yı yaratacağız” dedi.

Konuşmaların faaliyet raporu oylamaya sunuldu. AKP ve MHP’nin ret oyuna karşılık, CHP  grubu ve bağımsız meclis üyelerinin kabul oylarıyla 2017 Yılı Faaliyet Raporu onaylandı.

Mudanya Belediyesi’nin Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumunda, 2017 Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğuyla onaylandı.

Kaynak Mudanya Belediyesi Basın Bülteni

Son Güncelleme ( Perşembe, 12 Nisan 2018 12:17 )  

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

ofem bilgisayar kamera sistemleri mudanya

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU