TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Hasanbey Mahalle Muhtarlığına Girişken, Yenilikçi Talip

Hasanbey Mahalle Muhtarlığına Girişken, Yenilikçi Talip

E-posta

Cem TÜRKMEN Hasanbey Mah. Muhtar Aday AdayıMuhtarlık hizmetlerinde gerektiğinde makamında bulunan ve mahalle halkı ile sürekli iletişim halinde olan bir muhtarlık için Hasanbey Mahallesi Muhtar adayı olduğunu açıklayan Cem TÜRKMEN, Hasanbey Mahallesinde ikamet eden bir vatandaş olarak mahallenin sorunlarını iyi bildiğini ve hizmetin en güzelini getirmek için mahallenin muhtarlığına talip olduğunu söyledi.

1964 yılı Ardahan ili Posof doğumlu olan ve 1978 yılından beri Mudanya'da ikamet eden Cem TÜRKMEN, evli ve üç erkek çocuk babası. TÜRKMEN ikamet ettiği mahallesini yönetmeye 9 kişilik yönetim kadrosu ile birlikte hazır olduğunu belirtti.

Ekibinde bayanlara da önem verdiğini ifade eden Cem TÜRKMEN, "Hasanbey Mahallesi halkıyla bir olursak problemlerin çözümünün de kolay olacağına inanıyorum" dedi.

Muhtarın sadece mühür basan ve imza atan biri olmadığını belirten muhtar adayı Cem TÜRKMEN “Muhtar yoksulu ve zenginiyle bir ve beraber olup, mahalle halkının işbirliğiyle resmi kurumlar arasında diyalog kuran yani köprü vazifesi yapan hizmet eridir” diye konuştu.

TÜRKMEN, oluşturacağı Mahalle Meclisi ile cadde ve sokakların düzenlenmesinin yanı sıra öncelikli olarak ihtiyaç duyulan yağmur giderlerinin gözden geçirilerek yağmurda caddelerden dere haline dönüşerek akan suların bertaraf edilmesi ve mahallede bulunan parkların düzenlenmesi için,  uğraş vereceğini söyledi.

Mahallemizde İletişim Kuvvetlenecek

Resmi kurum ve kuruluşlar ile gereken diyalogların yanı sıra vatandaşlarla iletişimi sağlamlaştırmak için yerel basın mensuplarıyla diyalog içinde olacağını vurgulayan TÜRKMEN, mahalle halkına hizmet verecek bir whatsApp hattı oluşturacağını belirterek amacının çalışan, küçük çocuğu olan ya da herhangi bir sebepten dolayı muhtarlık binasına gelemeyen, fakat mahalle sorunlarını iletmek isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak olduğunu  söyledi.

Yine Hasanbey Mahallesi ile ilgili bir internet sitesi açacağını belirten muhtar adayı Cem TÜRKMEN mahalleli bilincini sürekli kılmak ve iletişim kanallarını kuvvetlendirmek adına önemli girişimlerde bulunacağının sözünü verdi.

mudanya.gen.tr

Mudanya Hasanbey Mahallesi Muhtar Aday Adayı Cem TÜRKMEN

Son Güncelleme ( Pazar, 06 Ocak 2019 14:13 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU