Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Ulaşım Ağı Mudanya Ulaşım Güzelyalı Emirsultan Güzergahı F/2 Otobüs Seferler Saatleri

Güzelyalı Emirsultan Güzergahı F/2 Otobüs Seferler Saatleri

E-posta Yazdır

'F2 Otobüsü Tarihi Yerlere Ziyareti Kolaylaştıracak

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin, F2 numaralı otobüsü  Güzelyalı Feribot İskelesi ile  Emirsultan arasında sefer saatleri.

 

Buna göre, Derebahçe’den Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidişte ise yalnızca Emir Sultan, Yeşil, İnönü Caddesi, Haşim İşçan Ördekli Hamamı, Altıparmak, Karagöz ve Kervansaray Kaplıca duraklarından yolcu alınabileceği kaydedildi.F/2 Otobüs Sefer saat ve ücretlerini öğrenmek için TIKLAYIN.

 

 

 

GÜZERGÂH : GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - MUDANYA CD. -SANAYİ CD.-ACEMLER-ZÜBEYDEHANIM CD.-ÇEKİRGE CD.-ALTIPARMAK CD.-ATATÜRK CD.-SETBAŞI-YEŞİL CD.-EMİRSULTAN-DEREBAHÇE

DÖNÜŞ : DEREBAHÇE-EMİRSULTAN-YEŞİL CD.-SETBAŞI-İNÖNÜ CD.-HAŞİM İŞCAN CD.-ALTIPARMAK CD.-ÇEKİRGE CD.-ZÜBEYDEHANIM CD.-ACEMLER-SANAYİ CD.-MUDANYA CD.-GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ "DEREBAHÇEDEN GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİNE GİDİŞTE SADECE EMİRSULTAN - YEŞİL - İNÖNÜ CD. - H.İŞCAN ÖRDEKLİ HAMAMI - ALTIPARMAK - KARAGÖZ -KERVANSARAY KAPLICALARI DIŞINDA HİÇBİR DURAKTAN YOLCU ALINMAZ" 

 

 

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 24 Haziran 2013 02:59 )  

Yorumlar  

 
+20 #1 Ziyaretçi 29-06-2010 21:24
Sabah saat 7.30 da mudanya güzel yalıdan İstanbula giden Deniz otobüsüne yetişecek şekilde otobüs seferleri neden yok? Bu bir ihtiyaç değil mi?
Umarım boyle bir sefer düşünülür?
Alıntı
 
 
+23 #2 Ziyaretçi 02-07-2010 21:55
Gerekli ve güzel bir hat Güzelyalıya ulaşım meşakkatli
Sefer sayıları artırılsa? fiyat niye çok yüksek?
Alıntı
 
 
+15 #3 Ziyaretçi 02-08-2010 02:06
fiat neden pahalı,ist.da bu kadar mesafeyi 1.50tl.ye gidebiliyosun,a yrıca sefer sayısı da yetersiz.umarım yetkililer bu konularda duyarlı olurlar
Alıntı
 
 
+7 #4 Ziyaretçi 24-01-2011 10:19
feribot saatleri haricinde güzelyalıya ve mudanyaya giden bir sürü insan var heykelden geçen tek F2 var oda yetersiz.bu güzelgaha üvey evlat muamelesi yapılıyor. en azından saat başı konmasını diliyorum. buna benzer hatlar normal fiatken bu güzergah neden uçuk fiyatlı.ilgililerin bunu bize anlatması gerek.vatandaş olarak bunu bilmek isterim.
Alıntı
 
 
+4 #5 Ziyaretçi 13-02-2011 18:08
ya bune ne kadar pahalı bursa büyük şehiriz diyor istanbul daha büyük ama otobüs ücretleri bu kadar pahalı değil ayrıca güzelyalı sefer sayısı çok az .ihtiyaçları karşılayamıyor.lütfen yetkililer bu konuya eğilsin.
Alıntı
 
 
+6 #6 Ziyaretçi 14-03-2011 11:20
Güzelyalıda oturup heykelde çalışan biriyim sabah 8.00 seferi konabilirmi;? Birde öğrenci indirimini neden kullanamıyoruz...... SAYGILARIMLA
Alıntı
 
 
+2 #7 Ziyaretçi 30-09-2011 12:42
TERMINAL den MUDANYAYA gelmek için neden sefer sayısı çok az? MUDANYA - BURSA HATTI NA NEDEN DAHA KUCUK ARACLAR SERVIS ETMIYOR? HANTAL OTOBUSLER YOKUSTA DILI DISARDA CIKABILIYOR. OZEL MINIBUSLER VIZIR VIZIR GIDIP GELIYOR. MUDANYAYA NEDEN METRO UZAMIYORDA GIDIYOR UNIVERSITEYE UZUYOR. BU NASIL FIZIBILITE ? "BELEDIYENIN BEYAZ MASASINA" DEFALARCA YAZDIK ILGILENEN YOK CİDDİYE ALAN YOK! MUDANYA BELEDIYESI UYAN. ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİ !
Alıntı
 
 
+7 #8 Ziyaretçi 23-10-2011 00:10
F-2 DEREBAHÇE-GÜZELYALI GÜZEL DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR GÜZERGAH AMA FİAT ÇOK UÇUK,YETKİLİLER İN BU YORUMLARINI OKUMASINI BEKLİYOR VE GEREKENİN YAPILACAĞINA İNANIYORUM,TEŞE KKÜRLER...
Alıntı
 
 
-2 #9 niyazi 27-03-2012 01:02
mudanyaya yeni geldim turkiyede bir cok il gezdim bu kadar tanınmış bir ilçenin hemde büyükşehir ilçsinin ulaşım ağı berbat ötesi fiyatlar ucuk şehire sefer yok desek yeridir.nasıl bir memlekettir burası yaaa
bu arada yeni yeni anlıyorumki bu minibüscülerin işine çomak sokmamak için herhalde
Alıntı
 
 
0 #10 Bursalı 27-03-2012 03:05
Alıntılandı niyazi:
mudanyaya yeni geldim turkiyede bir cok il gezdim bu kadar tanınmış bir ilçenin hemde büyükşehir ilçsinin ulaşım ağı berbat ötesi fiyatlar ucuk şehire sefer yok desek yeridir.nasıl bir memlekettir burası yaaa
bu arada yeni yeni anlıyorumki bu minibüscülerin işine çomak sokmamak için herhalde

Sayın Niyazi yeni olduğunuz belli size dostça tavsiyem bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamanız dır. Her şey göründüğü gibi değildir buralarda. Diğer yandan Emir sultan seferleriyle Mudanya minibüscüsünün alakası yok. Yani tarihi boyunca Emir sultana sefer yapmamıştır bu esnaf. Devlet bu adamlara M plaka verirken ve bedelini söke söke para olarak alırken niye düşünmedi???? şimdi yok pahasına Büyükşehir belediyesi adamların ekmeklerine çökmek istiyor biraz araştır sonra memleketi değerlendir.
Alıntı
 
 
+5 #11 zeynep 31-07-2012 10:57
YA ANLAMIYORUM BEN OTOBUS SAATLERİNİ BAKMAK İSTİYORUM BURDA KALKMIŞ OTOBUSUN GEÇTİĞİ YERLERİ VERIYORSUNUZ.NE BİÇİM SİTEYLE İLGİLENIYORSUNU Z..İNSAN SAATLERİ EKLER ORYA OTOBUSEMI BAKICAZ BURDA ..HAYRET BİŞEY YA BÖYLE BOKTAN Bİ SİTE NEDEN YAPIYORSUNUZ YAPINCA ADAM GİBİ OLSUNDA Bİ FAYDASI OLSUN ..GEN.TR OLUNCA HERKESE HER ALANDA HİTAP ETMESİ GEREK BİLMİYORMUSUNUZ SİZ BUNU
Alıntı
 
 
-3 #12 Mudanya gen tr 31-07-2012 11:22
Zeynep hanım sitemizdeki Emirsultan F/2 sayfası gayet anlaşılırdır. Otobüs sefer saatlerinin link'i bir tık ötenizde karşınızdaki ekranda bulunmaktadır. GEN TR olarak tavsiyemiz İNTERNET deneyimi olan internet gezgini programları kullanmayı bilen birisiyle birlikte tekrar deneyin. Ayrıca hakaretinizi aynen sizin anlayışınıza iade ediyoruz. Daha iyisini yapabiliyorsanı z yapmanız dileğiyle

İyi şanslar
Alıntı
 
 
+1 #13 ORHAN 10-09-2012 23:22
merhaba, bu f2 hattının turistik amaçlı olduğu belli.. fiyatıda oldukça pahalı... bunları bir kenara koyarsak, (diğer yorumları da okudum,çoğuna katılıyorum) bizler mudanyada yaşayan vatandaşlar neden şehre bu kadar yakınken, saat başı, en önemlisi direkt ulaşım hizmeti alamıyoruz.. istanbuldan gelen ziyaretçiler için neden olsun sadece bu hizmet? bizler haketmiyor muyuz direkt ve ucuz ulaşımı? ... umarım kısa zamanda ulaşım sorun olmaktan çıkar..
Alıntı
 
 
+4 #14 Çağrışan sakini 19-09-2012 09:44
17 eylül ptesi sabahı çağrışandan mudanya anayoluna çıkıştaki işiklardan hergün gibi çıkmaktayım F2 hatlı aracınız 16JL 004 plakalı otobüsünüz diğer tüm araçlar kırmızı ışıkta durmasına rağmen tereddütsüz geçti. Trafik kazasına sebep verecek şekildeki bu hareketine korna ile ikaz ettim. Tüm otobüs tamamiyle dolu olmasına rağmen ve belediyeyi temsil eden bu şahıs camını açıp nasıl el kol hareketiyle işine bak tarzı davranabilir? Ben de camı açıp kendisine plakasını alıp sorumlulara ileteceğimi bağırmama rağmen küfürlü şekilde çekinmeksizin ve umursamaz tavırla istediğin yere git dedi. Umarım bu adamların bir sorumlusu bu yazımı okuyup belediye otobüslerinin şöförlerinin yollardaki alışıla geldiğimiz magandalar gibi davranamayacağı nı hatırlatır. Bu şikyetimi şahsen de dilekçe ile yapmaya devam edeceğim.
Alıntı
 
 
0 #15 ZONKER67 26-12-2013 17:12
BURSA OTOBÜS TERMİNALİNDEN MUDANYAYA NASIL GİDEBİLİRİZ
Alıntı
 

Yorum ekle

Site Kullanım Şartları


Köşe yazarlarının yazıları ve okuyucu yorumlarının sorumluluğu yazarlarına aittir. Köşe yazıları site yönetiminin fikirlerini yansıtmaz.Yazarlar konuk yazar statüsünde düşünce hürriyeti çerçevesinde yazmakta olup hukuki sorumlulukları kendilerine aittir. Kaynak Gösterilmeden içerik alıntısı yapılması yasaktır.Basın Bültenlerini'nin ve Basın açıklamalarının sorumluluğu bülteni gönderen ve açıklamayı yapan kişi kurum veya kuruluşa aittir.

Yorumlar her nekadar TAKMA isim veya RUMUZ ile yazılabilse de bilgisayar IP adresleri sistem tarafından kaydedilmektedir. Hakaret, küfür vb. gibi nedenlerle doğabilecek olası yasal süreçte IP adreslerinden kişisel adreslere ulaşılabilmektedir. Mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden tüm okuyucular bu şartı kabul etmiştir. Aynı IP üzerinden (aynı bilgisayar) farklı RUMUZ lar ile yapılan yorumların gösterime girmemesi mümkündür.

www.mudanya.gen.tr sitesini ziyaret eden her ziyaretçi yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

Güvenlik kodu
YenileRADYO POYRAZ BURSA ONLINE

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da
Sıhhi Tesisat Kalorifer Ustası
Su ve Kalortifer Tesisat İşleri

Kimler Sitede

Şu anda 136 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi