Güncel Haber

Vatandaşların yoğun olarak tercih edebileceği F/2 hattı, Güzelyalı (BURSA) Feribot İskelesi’nden başlayarak Derebahçe’ye kadar ulaşımı sağlıyor. Bursalıların yanı sıra kentin günübirlik ziyaretçileri de Güzelyalı’yı Emir Sultan’a bağlayan seferler sayesinde, tarihi ve kültürel değerlerin odağı olan mekânlara daha kolay ulaşabiliyor.

Manyetik kartlar ve akıllı Bukart ile yolcu taşıyan F/2 hat numaralı sarı otobüslerde, Güzelyalı’dan Derebahçe’ye gidiş istikametinde iskele dışında hiçbir duraktan yolcu alınmıyor ancak isteyen yolcu istediği durakta inebiliyor. Derebahçe’den Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidişte ise yalnızca Emir Sultan, Yeşil, İnönü Caddesi, Haşim İşçan Ördekli Hamamı, Altıparmak, Karagöz ve Kervansaray Kaplıca duraklarından yolcu alınıyor.

F/2 Otobüs Sefer saat ve ücretlerini öğrenmek için TIKLAYIN.

GÜZERGÂH : GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - MUDANYA CD. -SANAYİ CD.-ACEMLER-ZÜBEYDEHANIM CD.-ÇEKİRGE CD.-ALTIPARMAK CD.-ATATÜRK CD.-SETBAŞI-YEŞİL CD.-EMİRSULTAN-DEREBAHÇE

DÖNÜŞ : DEREBAHÇE-EMİRSULTAN-YEŞİL CD.-SETBAŞI-İNÖNÜ CD.-HAŞİM İŞCAN CD.-ALTIPARMAK CD.-ÇEKİRGE CD.-ZÜBEYDEHANIM CD.-ACEMLER-SANAYİ CD.-MUDANYA CD.-GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ "DEREBAHÇEDEN GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİNE GİDİŞTE SADECE EMİRSULTAN - YEŞİL - İNÖNÜ CD. - H.İŞCAN ÖRDEKLİ HAMAMI - ALTIPARMAK - KARAGÖZ -KERVANSARAY KAPLICALARI DIŞINDA HİÇ BİR DURAKTAN YOLCU ALINMAZ"

Güzelyalı (Bursa) Hızlı Feribot İskelesi Konum (harita) İçin Tıklayın.

Bursa Emir Sultan Mahallesi harita için tıklayın

Meydan Köftecisi

Bu hafta öne çıkanlar