-
Muharrem İnce

Bursa Büyükşehir Belediyesine ait olan sarı otobüsler Şükrü Çavuş Mahallesi Stadyum üst caddesi devamında, Su Deposu caddesi, Hasanbey Mahallesi Engin Adıyaman caddesi, Şehit Hakan Tamaç cddesi, Bursa Asfaltı, Emek İstasyonu güzergahında geçmeye başladı. Güzergah değişikliği mahalle sakinlerinin talebi üzerine Hasanbey Mahalle Muhtarı Vezir Sağlam'ın  çabalarıyla yapıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesine ait olan sarı otobüsler Şükrü Çavuş Mahallesi Stadyum üst caddesi devamında Hasanbey Mahallesi Engin Adıyaman caddesinden geçmeye başladı. Güzergah değişikliği mahalle sakinlerinin talebi üzerine Hasanbey Mahalle Muhtarı Vezir Sağlam'ın  çabalarıyla yapıldı.

Bursa Büyükşehir Belediye otobüslerine ulaşmak için alt caddelere inmek zorunda kalan Hasanbey Mahallesi sakinleri, Muhtar Vezir sağlamdan otobüslerin mahallelerinden geçmesi için talepte bulundular. Hasanbey Mahallesi Muhtarı bu taleplerini yerine getirmek için Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Dairesi ile yaptığı görüşmeler sonunda sarı otobüslerin mahallesinden geçmesini sağladı.

1SY Sarı Otobüsü Güzergahı Belirlendi.

Hasanbey ve Şehit Hakan Tamaç caddelerine konulan duraklardan yolcularını alacak olan 1SY kodlu otobüs Arnavutköy'den hareket ederek alternatif yolu takip edip Şükrü çavuş Mahallesi, Hasanbey Mahallesi, Şehit Hakan Tamaç caddesi ve Yeni mahalle ve siteler üzerinden Emek istasyonuna gidecek.

Otobüsler her gün 06:30 - 23:15 saatleri arsında sefer yaparken, seferler her 30 dakikada bir gerçekleşecek.

Hasanbey Mahalle halkı isteklerinin yerine getirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Mahalle Muhtarı Vezir Sağlam ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler. Mahalle sakinleri Muhtar Sağlam'a teşekkür ederek seferlerin büyük kolaylık sağlayacağını belirttiler.

1SY Sefer Saat'leri ve Ücret Tarifesini görmek için tıklayın. Açılan sayfada araç sefer numarasını HAT SEÇİNİZ bölümüne yazarak taratın

Pin It

Ertan Abdulazizoğlu - Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası

Hüseyin Hatipoğlu İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı

Ömer Tantekin Zeytin Otopark

Mehmet Açıkgöz Mudanya Minibüscüler Koop Başkanı

Tahammül İLHAN Mudanya Esnaf Kredi Kefalet Koop Başkanı

Necati Şimşek Klas Spor Kulübü Başkanı

Servet Şahiner 65 No'ku Mudanya Karayolu Yük Taşıma Koop. Başkanı

Mustafa Bayral ZİRAAT MÜHENDİSİ MERT TARIM

Şeref ŞAŞ Muhtar

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar