-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

04 Haziran 2022 Saat 01:13:29 'da meydana gelen 4.1 şiddetindeki deprem sonrası saat 01:58:57'de aynı nokta Balıkesir Karesi İlçesi'nde 4.7 şiddetinde meydana gelen deprem Bursa ve Mudanya'dan da hissedildi. Deprem tedirginliğe sebep oldu.

Balıkesir'de gece yarısı saatlerinde şiddetli bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 4.3 AFAD 4.1 olarak açıkladı. Deprem Bursa ve İstanbul'da da hissedildi. Bu depremin ardından Karesi'de saat 01.58'de 4,7 büyüklüğünde ikinci bir deprem oldu.

Saat 01:13:29 'da meydana gelen 4.1 şiddetindeki deprem sonrası saat 01:58:57'de aynı nokta Balıkesir Karesi İlçesi'nde 4.7 şiddetinde meydana gelen deprem Bursa ve Mudanya'dan da hissedildi. Deprem tedirginliğe sebep oldu.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, yaptığı açıklamada, depreme ilişkin herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını söyledi. Muhtarlarla görüşüldüğünü ve sıkıntılı bir durumun olmadığını belirten Şıldak, itfaiye ekiplerinin araştırma yapması için tedbiren bölgeye gönderildiğini ifade etti. AFAD'ın sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamaya göre de meydana gelen 4,1 büyüklüğündeki deprem sonrası olumsuz bir ihbarın bulunmadığı kaydedildi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin