Güncel Haber
VİLLA AKAY DÜĞÜN ORGANİZASYON

Evvel zaman içinde, Kalbur saman içinde, Güzel insanların diyarı Bursa, Ev sahipliği yapıyor masal gibi bir şenliğe. Dile geliyor masallar, şehrin 10 köşesinde, Toplanıyor cümle alem, bir çınarın gölgesinde. Bu sene 10 gün 10 gece boyunca, Tam 100 farklı “Türk Dünyası” anlatısı buluşacak şehirliyle. Atölyeler, masallar ve gösteriler dönüşecek büyük bir şölene. 

17-26 Haziran’da Evvel Zaman Masal Şenliği etkinlik programında Mudanya'da masal 18 Haziran saat 20:30 İsmet İnönü Bulvarı'nda.

17-26 Haziran’da Evvel Zaman Masal Şenliği etkinlik programında Mudanya'da masal 18 Haziran saat 20:30 İsmet İnönü Bulvarı'nda.7’den 70’e Bursa’nın tüm çocuklarını ve büyüklerini ağırlayacağımız şenlikte;
Masal mekanlarının kapısı, uzun yollardan gelen kahramanlar ile yeniden açılıyor 2022’de...
17-26 Haziran’da Evvel Zaman Masal Şenliği’nde buluşmak dileğiyle...

Bursa Büyükşehir Belediyesi Müzeler Şube Müdürlüğü tarafından 17-26 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Evvel Zaman Masal Şenliği’nde Türkiye’nin pek çok yerinden 32 anlatıcı Bursa’nın 10 farklı noktasında toplam 100 Türk Dünyası anlatısını kentli ile açık havada ve ücretsiz olarak buluşturacak.

Bursa Kent Müzesi Önü, Hüdavendigar Kent Parkı, Balat Ormanı Sahnesi, Mudanya Sahil, Gölyazı, Vakıf Bera Kent Parkı, Zindankapı, Bursa Yaşam Kültürü Müzesi, Tophane Meydanı ve Kocayayla gibi kentin seçilmiş noktalarında kurulacak masal sahnelerinde anlatılacak masallarla küçük büyük ayırt etmeden kentliyle masallar buluşturulacak.

AÇILIŞ
Tümata Konseri
Yer: Bursa Kent Müzesi Amfitiyatro
Tarih: 17 Haziran Cuma 2022
Saat:19.00

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar