-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal , Tek Parti İstanbul Kartal teşkilatıyla kahvaltıda buluştu.Çok sayıda partililinin katıldığı toplantıda, Ahmet Özal iktadarın ekonomi politikalarını eleştirip siyasete geri döndüğünü ,Türkiye'nin her yerinden dağından taşından vatandaşlardan destek taleplerinin geldiğini söyledi.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal,1998'de kurulan İLK Partinin adını TEK Parti olarak değiştirdiğini Türkiye'de 55 ilde İl ve İlçe teşkiklatlarını tamamlayacaklarını ve Seçime girme yeterliliğini elde edeceklerini açıkladı.

Ahmet ÖZAL Cumhurbaşkanı Adayı Olacağım.

Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı.

Mevcut yada olabilecek adayların geçmişinin olması gerektiğini, hepsinin iyi insan olabilirler ama Devlet yönetmek başka bir şey olduğunu Pop star seçilmeyeceğini söyleyen Özal Cumhurbaşkanlığı seçimi anketlerinde çıkan isimlerinin kapasite ve birimkileri nedir ? kimse bilmiyor dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer liderle görürüşüp fikirlerimi beyan edip onlarında fikirlerini alacağım dedi. Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal Türkiye'nin Ekonomik ve dış politika alanlarında çok büyük sorunların olduğunu tecrübelerini ve bildiklerini paylaşacağını ve yapıcı bir siyaset yapacağını söyledi.

Tek Partinin hedeflerinin hiçbir İttifaka girmeye düşünmediklerini ve baraj sorunumuz yok diyen Tek Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, çok yakında Bursa İl başkanlığı ve ilçe başkanlıklarımızın açılışı için Bursa'da olacaklarını ve Bursalıları ve gençleri partimiz çatısı altında 2. ÖZAL döneminde bizimle yürümeye davet ediyorum dedi.

Özellikle Bursa'nın Rahmetli 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın siyaset yaptığı dönemde her zaman Bursa'nın Özal Ailesi için ayrı yeri olduğunun altını çizdi. Yeni nesil siyaset için sahaya indiklerini söyleyen Özal Bursa'da gördükleri ilgi için ayrıca teşekkür etti.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar