-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Bu sabah saat 04:08'de ilk belirlemelere göre DÜZCE GÖLYAKA - SARIDERE mevkiinde 5.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Bursa ve Eskişehir başta olmak üzere şiddetli hissedildi. 45 saniye hissedilen deprem 1999  depreminin olduğu fay hattı üzerinde gerçekleşti. Düzce'de biri ağır 35 yaralı var

(Düzce'de biri ağır 35 yaralı var. Alınan bilgi saat 06:36)

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Son Depremler sayfasından aldığımız bilgiye göre yer kabuğunun 6.5 Km derinliğinde meydana gelen deprem Bursa İstanbul ve civar illerden hissedildi. Henüz depremin herhangi bir hasara yol açıp açmadığını bilemiyoruz. Düzce'de halkın sokaklara döküldüğü ve elektriklerin kontrollü olarak kesildiği bilgisi geldi. Depemden bu yana 40'ı aşkın artçı sarsında daha yaşandı.

Bu sabah saat 04:08'de ilk belirlemelere göre DÜZCE GÖLYAKA - SARIDERE mevkiinde 5.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Bursa ve Eskişehir başta olmak üzere şiddetli hissedildi. Bir dakiyaya yakın hissedilen deprem 1999  depreminin olduğu fay hattı üzerinde

Bazı binalarda, merdivenlerde 4 - 5 cm'lik çatlaklıkların oluştuğu, bazı vatandaşlarn üzerine eşya düşmesi ve deprem korkusuyla hastanelere gittikleri bilgisi geliyor. Bölgede korku ve heyecan hakim.

(Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü şu ana kadar bir hasar haberi gelmediğini açıkladı. "Ancak elimizde çok net bilgiler yok dedi." saat 04:41) 

Düzce Valisi Cevdet Atay Eğitim ve Öğretime bir günlük ara verildiğiniz açıkladı saat 05:23

(Sakarya'da Okullar 1 gün tatil edildi saat 06:11)

iÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU twitter'da açıklama yaptı.

/p>

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar