-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Mudanya’da 103. yıla özel etkinliklerle kutlandı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan resmi törenlerin ardından ilçe stadyumunda düzenlenen etkinliklerle devam etti.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Mudanya’da 103. yıla özel etkinliklerle kutlandı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan resmi törenlerin ardından ilçe stadyumunda düzenlenen etkinliklerle devam etti.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, sabah 10:30 da Mudanya Atatürk anıtında Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Sevgin Güneş'in Atatürk Anıtına çelenk koyarak saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Törene Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tomar, Mudanya İlçe Jandarman Komutanı Binbaşı Ercan Yavuz, Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanı V. Kıdemli Başçavuş İbrahim Emre Yazar, Gaziler, Siyasi Parti temsilcileri, kamu kuruluşları, Daire Müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. 

Atatürk anıtındaki törenlerin ardından Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi ve Mudanya Başsavcısı Okan Kurtaran, CHP Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu'nun katılımıyla, protokol ve katılımcılar Mudanya Stadında buluştu. Aziz şehitlerimiz için saydı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından sportif faaliyetlere geçildi.

İlk olarak 100 Metre Atletizm koşusu Gerçekleştirildi, ardından halat çekme yarışması yapıldı. Mudanya'da eğitim faaliyetinde olan orta okul ve liseli öğrencilerin gösterdikleri performans izleyenler tarafından alkışlandı. Zumba Gösterisinin ardından İlk ve oeta okul öğrencileri Türk Bayrağı ve Atatürk Bayrağı açarak beğeni topladılar.

Gösterilerinin ardından Mudanya genelindeki okulların katılım gösterdiği çeşitli sportif faaliyetlerde dereceye girenlere Protokol tarafından madalya ve kupaları takdim edildi. Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi başarılı organizasyon sonrası Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Sevgin Güneş'i ve Katılımcı okullara teşekkür ederek tebrik etti.

Akşam saatlerinde İskele Meydanı’ndaki Zumba gösterisinin ardından 300 metrelik bayrak yürüyüşünde 7’den 70’e binlerce Mudanyalı omuz omuza yürüdü. Mütareke Meydanı’nda Fitdans ekibinin gösterilerinin ardından sevilen müzik grubu Yüksek Sadakat, hayranlarına unutulmaz bir konser verdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar