-
Muharrem İnce

Mudanya Verem savaş Derneği 76. Verem Savaş Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği resim yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini verildi.

asd

Mudanya Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Baytekin etkenlikle ilgili verdiği açıklamasında, "76. Verem Eğitim haftası nedeni ile Verem Savaş Derneği olarak Mudanya Milli eğitim Müdürlüğüne bağlı Merkez ve köy okullarında resim yarışması düzenlendi.

İlk üçe giren öğrencilere ödül verilmesi ve 04.01.2023 tarihinde ilçe sağlık Müdürlüğü tarafından Uzm. Dr Asena İlbilge, Dr.Sara Ferhunde, Hemşire Elvan Yılmaz, tarafından Dere köy İlk orta okulu öğrenciler ve Çayönü İlk orta okulu öğrencilerine Verem ile ilgili konferans verildi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Ödül törenine ilçe Kaymakamımız Ayhan Terzi ,Milli Eğitim Müdürü Suat Topal, Milli Eğitim Müdür yardımcısı Mehmet Ali Dursun, ilçe Sağlık Müdürü Dr Nalan Yılmaz öğrenciler ve velilere bu etkinlikte emeği geçen Sayın Kaymakamımıza Milli eğitim Müdürümüze ilçe sağlık müdürümüze tüm okulların öğretmenlerine ve öğrencilere ve Yönetim Kurulumuza ayrı ayrı Teşekkür ediyorum" diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Ödül törenine Verem Savaş Derneği Başkanı, yönetim kurulu dışında, Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi, Mudanya İlçe Milli Eğim Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Dursun, Mudanya İlçe Sağlık Müdürü Nalan Yıldız,Şükrü Çavuş İlkokulu Müdürü Zeki Özdamar, Halitpaşa Mahallesi Muhtarı Selma Yarar, ödül kazanan öğrenciler ve velileri katılım gösterdiler.

Hakkı Ovatman

Mudanya Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Baytekin etkenlikle ilgili verdiği açıklamasında, "76. Verem Eğitim haftası nedeni ile Verem Savaş Derneği olarak Mudanya Milli eğitim Müdürlüğüne bağlı Merkez ve köy okullarında resim yarışması düzenlendi

Pin It