-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

fb
W

Dilek Durak Başkanlığındaki Demokrasi ve Atılım Partisi  (DEVA) Mudanya İlçe Teşkilatı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarını Montania Hotel'de kahvaltıda ağırladı.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanya İlçe Başkanı Dr. Dilek Durak, tüm zorluklara rağmen her koşulda kamuoyunu aydınlatmak için büyük bir özveriyle çalışan yerel ve ulusal basının temsilcileriyle bu özel günde buluşmak istediklerini belirterek basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Basının kamuoyunu temsilen görevini layıkı ile yapabilmesi için demokrasilerin en önemli yapı taşı olduğunu ifade eden Durak, DEVA partisinin özgür basının toplum adına işlevini demokrasinin bir gereği olarak yerine getirebilmesi için her türlü önlemi almayı, gerekli düzenlemeleri yapmayı taahhüt ettiklerini söyledi.

Durak "iktidara gelindiğinde ilk günden itibaren basının özgürlüğü, mesleki ve etik ilkelerinin meslek kuruluşları tarafından eksiksiz tesis edilmesi ve özgür basının önündeki tüm engellerin kaldırılması için çalışacağız" dedi.

fb
W

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar