Güncel Haber
VİLLA AKAY DÜĞÜN ORGANİZASYON

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler yazılı basın açıklaması yaparak "Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın belediye meclis toplatısında bir meclis üyesi nezdinde orta okul ve lise mezunu olanları aşağılayan sözlerini şiddetle kınıyorum. İyice kontrolünü kaybedip haddini aşan Hayri Türkyılmaz çıkıp özür dilemelidir." dedi.

asd

"Hayri Türkyılmaz belediyeciliğinin iyice çivisi çıktı. Mudanya’ya hizmet üretememesi yetmezmiş gibi bir de belediye meclis toplantılarında Memleket Partili Belediye Meclis üyesine ve onun nezdinde birçok kimseye hakaretlerine tanıklık ediyoruz." vurgusu yapan Erkut Seymenler basın açıklamasında şunları kaydetti;

"Ortaokul – lise mezunu diye küçük gördüğü Memleket Partili Belediye Meclis üyesi Mehmet Er, geçen sene CHP’de iken iyiydi de şimdi Hayri Türkyılmaz’ı eleştirince mi cahil oluyor. Bu zihniyetten Mudanya’ya hayır gelmez.

Bir türlü bir Belediye Başkanına yakışır olgunluk ve kemalatta hareket edemeyen Hayri Türkyılmaz, Mudanya için hizmet ve fayda üretme yeri olan meclis toplantılarının itibarını ve ciddiyetini yerle bir etmiştir. Her yeni belediye meclis toplantısı yeni bir hakarete, saygısızlığa ve ciddiyetsizliğe sahne olmaktadır.

Siyasi eleştiriler karşısında ezilen, bunu neticesinde kontrolünü kaybederek her ay kafasına göre belediye meclis toplantılarının yerini değiştirmeye kalkan Hayri Türkyılmaz belediyeciliğinin inandırıcılığı ve Mudanya’ya verecek birşeyi kalmamıştır.

Şu anki CHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi olarak 6 kişi orta okul veya lise mezunudur. Sayın Hayri Türkyılmaz aldığın kararları onaylayan bu belediye meclis üyelerinin yüzüne nasıl bakacaksın? Bu belediye Meclis üyeleri senin söylemine göre aldığın kararları anlamadan mı onaylıyor?

CHP Mudanya İlçe Başkanını cesur olmaya ve birazcık vicdanı varsa ‘Ortaokul – lise mezunu o, ne anlar?’ diyerek insanları küçümseyen Mudanya Belediye Başkanını kınamaya davet ediyorum.

 

Yıllardır etkisiz ve sessiz olmalarıyla eleştirilen CHP’li belediye meclis üyelerini birazcık duruşları varsa kendilerini dolaylı yoldan aşağılayan Hayri Türkyılmaz’ı kınamaya davet ediyorum.

Genel siyaset mücadelesini millet dışı aktörlere, millete muhalif odaklara göre şekillendiren CHP’nin, Mudanya yerel yönetim siyaseti de belediye meclis üyesi nezdinde milleti küçük ve cahil gören, hizmet ve fayda üretemeyen kifayetsizliktedir.

 

Erkut SEYMENLER
Milliyetçi Hareket Partisi
Mudanya İlçe Başkanı"

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar