-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Cumhur İttifakı Ortağı Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler yazılı basın açıklaması yaparak  Engelliler Derneği ziyaretleri sonrasında ilçe gündeme taşıdıkları araç şarj istasyonu eksikliğini Bursa Büyükşehir Belediyesinin dikkate alarak kurması dolayısıyla teşekkür etti. Mudanya Belediye Başkanı hayri Türkyılmaz'a seslenen Seymenler "Bunca yıl görevde olup, gereksiz birçok şeye para bulan ama bir tane bile engelli araç şarj dolum istasyonu kurmayan CHP’li Hayri Türkyılmaz’ın parası mı yoktu, zamanı mı yoktu, yoksa bu konulara ilgisi mi yoktu, anlatsın da bilelim" dedi.

asd

Erkut Seymenler'in yazılı açıklaması şöyle;

MHP Mudanya İlçe Başkanlığı olarak geçtiğimiz aylarda Mudanya Engelliler Derneğini ziyaret ederek, Mudanya’da engelliler için araç şarj istasyonu eksikliğini tespit etmiş, Mudanya basınında yer alacak şekilde basın açıklamamız ile duyurmuştuk.

Geçtiğimiz hafta Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Mudanya’da biri Budo’nun yanına, biri de Mudanya Belediyesi’nin önüne olmak üzere iki adet engelli araç şarj istasyonu kurması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu önemli hizmet için emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.

Aynı şekilde Güzelyalı’da İdo’nun yanına ve Yalı Mahallesine engelli araç şarj istasyonlarının konulması engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına çok faydalı olacaktır.

Hal böyleyken 2 dönem 8 yılı aşkın bir zamandır görevde olan CHP’li Mudanya Belediye Başkanı’nın bir tane bile engelli araç şarj istasyonu kurmaması ayıbını Mudanya kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Bunca yıl görevde olup, gereksiz birçok şeye para bulan ama bir tane bile engelli araç şarj dolum istasyonu kurmayan CHP’li Hayri Türkyılmaz’ın parası mı yoktu, zamanı mı yoktu, yoksa bu konulara ilgisi mi yoktu, anlatsın da bilelim.

Mudanya’nın gelişiminin önündeki en büyük engel olan CHP’li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz bilmeli ki, asıl engel ilgisizlik ve sevgisizliktir.

 

Erkut SEYMENLER
Milliyetçi Hareket Partisi
Mudanya İlçe Başkanı

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar