-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Hasanbey Mahallesi Muhtarı Vezir Sağlam Mahallelinin isteklerini göz ardı etmeyip sonuna kadar kovalıyor, son olarak Mahallesinde tehlike yaratan metruk binayı yıktırarak mahalleliye rahat nefes aldırdı.

asdHasanbey Mahallesi Muhtarı Vezir Sağlam Mahallelinin isteklerini göz ardı etmeyip sonuna kadar kovalıyor, son olarak Mahallesinde tehlike yaratan metruk binayı yıktırarak mahalleliye rahat nefes aldırdı.Hasanbey Mahallesinde eski metruk binaların çokluğu ve tehlikeli olmasının yanı sıra madde bağımlıların mekanları haline gelmesi çevre sakinlerine sıkıntı vermekteydi. Muhtar Sağlam 2019 yılında yıkımı yapılan bina için dilekçe vermiş, yapılan inceleme sonucunda Harmanlar Sokak no: 22 de bulunan metruk bina Mudanya Belediyesi tarafında yıkılmasıyla sonuçlanmış oldu.

Muhtar sağlam mahallelini güvenliği, sağlığı konusunda bu tür yerlerin takibini yaptığını söyleyerek, "bu meanda medde bağımlısı ve uygunsuz amaçlar için kullanıldığını tespit ettik. Bunun dışında yangın olasılığında göz önüne alırsak, çevredeki ahşap evlerin çoğunlu sebebiyle bir felaket yaşanabilir. Mudanya Belediyesi ile işbirliği içinde yıkımında her hangi bir tescil durumu yoksa bu tür yerlerin yıkımına devam edileceğini ifade etti.

Hasanbey Mahallesi Muhtarı Vezir Sağlam Mahallelinin isteklerini göz ardı etmeyip sonuna kadar kovalıyor, son olarak Mahallesinde tehlike yaratan metruk binayı yıktırarak mahalleliye rahat nefes aldırdı.

Muhtar Sağlam " mahallelinin isteklerini yerine getirmek içi çaba sarf ediyorum. Önceki gün zemin açısından kötü durumda olan, Eski Su Sokak, Selvilik Caddesi, 1.Harmanlar Sokak Mudanya Belediyesi tarafından Asfaltlama işlerinin yapılmasını sağladık. Bize talepler geldikçe mahallemizin mutluluğu için her hizmeti yerine getirme gayreti içinde olacağız" dedi.

Haber Hakkı Ovatman

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar