-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

İYİ Parti Mudanya İlçe Teşkilatı 25 Kasım 2022 Cuma günü saat 16.00'da seçimli kongreye gidiyor. Mevcut İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan kongrede yeniden ilçe başkanlığına aday olduğunu yazılı bir basın açıklamasıyla duyurdu.

İYİ Parti Mudanya İlçe Teşkilatı 25 Kasım 2022 Cuma günü saat 16.00'da seçimli kongreye gidiyor. Mevcut İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan kongrede yeniden ilçe başkanlığına aday olduğunu yazılı bir basın açıklamasıyla duyurdu.

Hatipoğlu yazılı açıklamasında şu satırlara yer verdi;

"BİSMİLLAH DİYEREK BAŞLAYACAĞIZ

Sözlerime başlamadan önce geçtiğimiz Pazar günü İstanbul'da hain bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan Rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Partimizin kuruluş aşamasında kurucu Bursa İl yönetim Kurulunda başladığım İYİ Parti’deki siyasi mücadeleme, 2.5 yıldan beri İlçe Başkanlığı görevini yılmadan yorulmadan karşıma çıkan bütün engelleri aşarak geldim. Geçen süre zarfında mücadelemiz ilk günkü heyecan özveri ve inanmışlık ile devam etmektedir.

Bizler bu onurlu yola çıktığımızda İYİ Parti için, kurulamaz dediler, kurduk, Seçime giremez dediler, girdik. 6 ay içinde İl ve ilçe teşkilatlanmamızı kurduk. Umutlarımızı 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile yeniden inşaa ettik. 2023 Yılındaki seçimlerde inşaaya devam edip iktidar olacağız.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığında yeni dönemimizde neler yapacağız.

İYİ Parti iktidarına giden yolun taşlarını Mudanya’dan örmek için bir yola çıkıyoruz.

Genel başkanımız Meral Akşener Hanım efendinin dediği gibi koltuk değil, ayakkabı eskiterek, ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan yola çıkıyoruz. Yeni oluşacak Yönetim Kurulundaki dava arkadaşlarımla, Mudanya'nın her yerinde olmak vatandaşların sevinçlerini, üzüntülerini paylaşmak için yola çıkıyoruz.

Sen, ben değil biz diyerek yola çıkıyoruz.

24 Haziran Genel seçimlerinde İyi Parti seçmenin teveccühü ile Mudanya İlçemizde aldığımız %15 oy oranımızı misli misli arttırarak birinci Parti yapmak için yola çıkıyoruz.

Kadınlarımızla, gençlerimizle 7’ den 70’ e, hep birlikte omuz omuza vererek, 1700 olan üye sayımızı 5000 bin üyeye çıkarmak istiyoruz. Yarım kalan işlerimizi tamamlayarak Genel ve Yerel seçimlerde partimizi Mudanya'da birinci Parti yapmak, Mudanya'da yaşayan vatandaşlarımızı hak ettiği hizmeti sunmak için yola çıkıyoruz. Yediden yetmişe istişare kültürüne geliştirerek Mudanyamıza yarar sağlayacak çalışmalar yapmak için çıkıyoruz. Velhasıl Mudanyamıza katkı koymak için çıkıyoruz.

Siyasetin sermayesi insan, o yüzden her üyemiz bizler için çok değerlidir.

Konuşacağız, anlatacağız, belki aramızda tartışacağız ama en doğrusunu aile olarak gördüğümüz Parti teşkilatımız içinde bulacağız. Kim ne derse desin, yolumuz belli. Biz bu partiyi yerelde ve genelde birinci parti yapacağız. Parti Kurucularımızın, Büyüklerimizin bize olan desteği, güveni, inancı ile ekibimize yeni katılan dava arkadaşlarımızla güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. 35 yaşında, İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığına tekraren aday olan bir kardeşiniz olarak gençliğimin heyecanı ve iktidara inancımla, kendimi, ailem bildiğim siz değerli partililerime emanet ediyor, bu yolu birlikte yürüyeceğimize inanıyoruz.

Bu doğrultuda, Parti’mizin Mudanya’da daha İYİ olması için bıkmadan, usanmadan sürdürdüğümüz mücadelemizi bugün, İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanlığına aday olduğumu onurla, gururla ve şerefle, "Yine, Yeni, Yeniden" sloganıyla açıklıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun İnşallah.

Hüseyin Hatipoğlu"

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar