Güncel Haber
VİLLA AKAY DÜĞÜN ORGANİZASYON

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler yazılı basın açıklamasında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın sokak hayvanları konusundaki duyarsızlığını eleştirdi. Seymenler açıklamasında " Sokak hayvanları konusu Mudanyalının çok hassas olduğu oldukça önemli bir konudur. Hem sokaklardaki can dostlarımızın haklarını savunmalı, sahip çıkmalı; hem de aslolan insan hayatı için gerekli tedbirleri almalıyız. Bu denge çok iyi ayarlanmalıdır." dedi.

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler yazılı basın açıklamasında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın sokak hayvanları konusundaki duyarsızlığını eleştridi. Seymenler açıklamasında " Sokak hayvanları konusu Mudanyalının çok hassas olduğu oldukça önemli bir konudur. Hem sokaklardaki can dostlarımızın haklarını savunmalı, sahip çıkmalı; hem de aslolan insan hayatı için gerekli tedbirleri almalıyız. Bu denge çok iyi ayarlanmalıdır." dedi.

SEYMENLER YAZILI AÇIKLAMASINDA ŞUNLARI KAYDETTİ;

Sokak hayvanları konusunda CHP’den ve Hayri Türkyılmaz’dan Mudanya’ya fayda yok. CHP Mudanya’da ne hayvan barınağı vaadini gerçekleştirdi ne de sokaklarda tehlike arzeden köpekler ile ilgili çözüm üretebildi.

Sokak hayvanları konusu Mudanyalının çok hassas olduğu oldukça önemli bir konudur. Hem sokaklardaki can dostlarımızın haklarını savunmalı, sahip çıkmalı; hem de aslolan insan hayatı için gerekli tedbirleri almalıyız. Bu denge çok iyi ayarlanmalıdır.

Birçok mahallemizden ve köyümüzden sokak köpekleri ile ilgili ciddi şikayet alıyoruz. Çeteleşmiş grup halindeki köpeklerden çekindiği için çocuklarını parka ya da markete göndermeye çekinen, işe gitmekte dahi zorlanan bir çok aile var.

Geçenlerde Mudanya basınında çocuk parkının yakınlarında çete şeklinde dolaşan köpeklerin küçük bir köpeği boğup öldürdüğü, ulusal kanallarda da köpeklerden kaçan küçük çocukların hayati tehlike atlattığı görüntüleri hep birlikte izledik.

Bu konu ile ilgili Mudanya’da ciddi bir başıboşluk var. Hayri Türkyılmaz göreve gelmeden önce hayvan barınağı inşa edeceği sözünü vermişti, ama yerine getirmedi. Bugün bu konu ile ilgili Mudanya’da yaşanan mağduriyetler ile ilgili CHP ve Hayri Türkyılmaz pek te oralı görünmüyor.

Saksılara, araştırma şirketlerine parayı bulan Hayri Türkyılmaz dilsiz dostlarımıza sokak hayvanları barınağı için gerekli parayı bulamamasını, aynı zamanda çeteleşmiş sokak köpekleri ile ilgili tedbirleri almadaki eksikliğini Mudanyalı hemşehrilerime havale ediyorum.

Önceki Haberlerimiz

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan 81 ile sahipsiz hayvanlarla ilgili genelge

Mudanya Belediyesi 122 Dönümde Sokak Hayvanları Köyü Yapacak

 

Sokak hayvanları konusunda CHP’den ve Hayri Türkyılmaz’dan Mudanya’ya fayda yok. CHP Mudanya’da ne hayvan barınağı vaadini gerçekleştirdi ne de sokaklarda tehlike arzeden köpekler ile ilgili çözüm üretebildi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Ertan Abdulazizoğlu - Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası

Tahammül İlhan Mudanya Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı

Hüseyin Hatipoğlu İyi Parti Mudanya İlçe Başkanı

Mustafa Bayral Mert Tarım

Mehmet Açıkgöz 23 No'lu Minibüscüler Kooperatifi Başkanı

Ömer Tantekin Zeytin Otopark

Servet Şahiner Mudanya Taşıyıcılar Kooperatifi

ŞEREF ŞAŞ MUDANYA ŞÜKRÜ ÇAVUŞ MAHALLE MUHTARI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar