-
Marmarabirlik 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi İhale İlanı

fb
W

Kosova İslam Birliği bünyesinde hizmet veren Kur’an kursu öğreticileri eğitim, gezi ve gözlem çerçevesinde Mudanya’yı ziyaret ettiler. Mudanya’ya erken saatlerde başlayan program, görevli rehber eşliğinde Mudanya’daki tarihî ve turistlik yerlerin ziyaretiyle devam etti. Tarihe şahitlik eden misafirler hayranlıklarını gizleyemediler.

Kosova İslam Birliği bünyesinde hizmet veren Kur’an kursu öğreticileri eğitim, gezi ve gözlem çerçevesinde Mudanya’yı ziyaret ettiler

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler, sosyal ve kültürel alanda yapılan faaliyetleri de çok önemsediklerini belirterek, amaçlarının gelen misafirlere tarihi tanıtmak olduğunu söyledi.

Özler, "Müftü Özler konuşmasının devamında; bu anlamda gelen misafirlere zaman zaman değişik mekânları gezdirerek onlara tarihi ve turistik değerleri yeniden tanıma ve tanıtma fırsatı sunuyoruz" dedi.

Müftü Özler , bu tür etkinliklerin çok etkili ve faydalı olduğunu söyleyerek bu tür faaliyetleri sürdürmeye devam edeceklerini belirterek tamamladı.

Düzenlenen programda Kosova’dan gelen misafirlerin oldukça mutlu oldukları gözlendi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

fb
W

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar