Güncel Haber
VİLLA AKAY DÜĞÜN ORGANİZASYON

Mudanya Memleket Partisi Belediye Meclis Üyesi Mehmet Er, Bursa Büyükşehir Belediyesinin sahil bandı gezinti teraslarında başlattığı korkululukların yenileme çalışmaları ve kuruyan palmiyeler konusunda yazılı basın açıklaması yaptı.

asd

Meclis Üyesi Mehmet Er açıklamasında;

İNŞAATI BİTMEYEN SAHİL BULVARI YAPMIŞLAR

8 yıl önce inşaatına başlanan 4 yıl önce açılan, milyonlar harcanan, isminden korkulan, Mudanya İsmet İnönü Sahil Bulvarı’nda Bursa Büyükşehir Belediyesi yine tadilat yapıyor.

Defalarca parçalanarak defalarca değiştirilen rıhtımlardaki zemin kaplamaları, rüzgarda devrilen ve sökülmek zorunda kalınan metal güneşlikler, çürüdüğü için sökülerek yerine duvar örülen korkulukların ardından şimdi de rıhtımlardaki metal korkuluklar sökülüyor. Beton saksılara ekilip sürekli kuruyan ve sürekli yenilenen ağaçlarla aydınlatma direklerine boşu boşuna asılan ve işlevsiz kalarak sökülen saksılar da cabası…

BUNUN ADI “KAMU ZARARI”DIR!

Peki bu kamu zararından, devrik Başkan Recep Altepe mi, görevdeki Başkan Alinur Aktaş mı, bu projeye evet diyen Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri mi, Mudanya’mızın hava şartlarına uygun proje yapamayan; uygun malzeme seçemeyen diğer yetkililer mi sorumlu? Mudanya’mızın poyrazına savrulan vatandaşın cebinden çıkan milyonlarca liranın hesabı sorulmayacak mı?

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar