-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Bursa Büyükşehir Belediyesi, ‘Neşeli Havuzlar Mutlu Çocuklar’ projesi kapsamında; Mudanya’da İkbal-Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu bahçesine kurduğu portatif havuzla Mudanyalı çocuklara ücretsiz yüzme eğitimi vermeye başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, ‘Neşeli Havuzlar Mutlu Çocuklar’ projesi kapsamında; Mudanya’da İkbal-Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu bahçesine kurduğu portatif havuzla Mudanyalı çocuklara ücretsiz yüzme eğitimi vermeye başladı.Bursa’nın yanı sıra Mudanya’da da sporun tabana yayılarak 7’den 70’e herkesin sporla buluşması ve özellikle yeni neslin boş zamanlarını sporla iç içe geçirmesi için farklı projeleri hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, İkbal-Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu bahçesine, Yarı olimpik yüzme havuzuna yakın olarak 12x24 metre ebatlarında ve 1.20 metre derinliğindeki havuzda, 6 – 13 yaş aralığındaki yaklaşık 1500 Mudanyalı çocuğa ücretsiz yüzme kursu vermeyi planlıyor.

18 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arası ücretsiz olarak hizmet verecek olan havuza kayıt olmak isteyenler İkbal-Betül Ali İhsan Çilingiroğlu Ortaokulu bahçesinde bulunan kayıt standına başvurabilecek ya da www.bbbgenclikkulubu.com adresinden online olarak form doldurabilecekler.

Mudanyalı gençlere ve çocuklara verdiği değer ve gerçekleştirdiği bu güzel proje için Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür eden AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Orhan Samast, ‘’ Yaz tatillerinde çocuklarımızın spor yapmaları, yüzme öğrenmeleri ve arkadaşlarıyla birlikte bu tür sosyal aktivitelere katılmalarını sağlayıp hem kişisel ve hem de fiziksel gelişimlerine katkıda bulunarak sağlıklı nesiller yetiştirmek istiyoruz.

06 – 13 yaş arası tüm Mudanyalı çocuklarımızı Büyükşehir Belediyemizin ücretsiz olarak hizmet verdiği yüzme kursuna davet ediyorum.’’ diye konuştu.

Bursa Büyükşehir Belediyesinin sporda olduğu gibi aynı zamanda eğitimde de Mudanyalı çocuklar için güzel projeleri ücretsiz olarak hizmete sunmaya devam edeceğini belirten Samast, ‘‘Bunlardan biri de bir sene gibi kısa sürede inşaatı biten Aile Destek Merkezi binamızda yer alan Ana kucağı kreşi. 2022 - 2023 eğitim öğretim yılında açmayı planladığımız Ana kucağı da yine çocuklarımıza ücretsiz hizmet verecek. Spor ve eğitimde gerçekleştirdiğimiz tesisleşme ve hizmetlerle evlatlarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlarken onlara en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.‘’ dedi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Orhan Samast, ‘’ Yaz tatillerinde çocuklarımızın spor yapmaları, yüzme öğrenmeleri ve arkadaşlarıyla birlikte bu tür sosyal aktivitelere katılmalarını sağlayıp hem kişisel ve hem de fiziksel gelişimlerine katkıda bulunarak sağlıklı nesiller yetiştirmek istiyoruz.

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar