-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya İlçe Müftülüğü‘ne bağlı olarak görev yapan din görevlileri, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Göynüklü Mahallesi Üçer Camii terasında düzenlenen kahvaltıda aileleri ve çocuklarıyla birlikte bir araya gelmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşadı.

Mudanya İlçe Müftülüğü‘ne bağlı olarak görev yapan din görevlileri, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle düzenlenen kahvaltıda aileleri ve çocuklarıyla birlikte bir araya gelmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşadı.Düzenlenen kahvaltı öncesinde programa katılan din görevlilerine hitaben kısa bir teşekkür konuşması yapan Mudanya İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler; bu programların toplumun birlik ve beraberliği için öneminden bahsederek yapılan kahvaltının da birlik ve beraberliğe, dostluğa, sevgiye ve kaynaşmaya vesile olmasını temenni ettiğini dile getirdi.
Bu tür etkinliklerin çok güzel dostluklara ve paylaşımlara vesile olduğunu açıklayan Özler; böyle güzel ortamlara hasret kalan dünya Müslümanlarının da en kısa zamanda savaş ortamlarından huzur ortamlarına kavuşmaları için dua edilmesi gerektiğini vurguladı.

Müftü Özler konuşmasını; bu tür organizasyonlarda Müftülük personeli ve aileleriyle birlikte bir araya getirmeye devam edeceklerini ifade ederek tamamladı.
Gerçekleştirilen programdan çok memnun kaldıklarını belirten din gönüllüleri ve eşleri de programda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiler.
Düzenlenen program, kahvaltının ardından yapılan iyi dilek ve temennilerden sonra dua ile birlikte sona erdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar