-
BAHÇE SAKLIKENT ULUDAĞ YOLU 4. KM İNKAYA BURSA

Mudanya Müftüsü Dr. İbrahim Özler, devam eden 4-6 yaş Kur’an kursu hizmetlerini yerinde tespit etmek amacıyla ilçe merkezi ve mahallelerde bulunan kursları ziyaret etmeye devam ediyor.

Mudanya Müftüsü Dr. İbrahim Özler, devam eden 4-6 yaş Kur’an kursu hizmetlerini yerinde tespit etmek amacıyla ilçe merkezi ve mahallelerde bulunan kursları ziyaret etmeye devam ediyor.

Ziyaretler sırasında, hem görevlilere hem de öğrencilere Kur’an kurslarıyla ilgili birtakım tavsiyelerde bulunan Müftü Özler; öncelikle yapılan işin bir hizmet ve Allah rızası için bir ibadet niyetiyle yapılması gerektiğini vurguladı.

Kur’an kurslarında başarıya ulaşabilmek için ilk günden son güne kadar hizmet aşkı gözetilerek çalışma yapılmasının fayda sağlayacağını ifade eden Özler; öğrencilere İslam dininin sevdirilmeye çalışılmasını, güler yüzlü ve sabırlı davranılmasını, ayrıca öğrencileri seviyelerine göre gruplara ayırarak eğitim-öğretim yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Kur’an kurslarına devam eden öğrencilere sosyal ve kültürel etkinliklerin yaptırılmasını, daha çok oyun oynamalarının sağlanmasını ve onlara zaman zaman küçük hediyeler verilmesi gerektiğini de ifade eden Özler; kursa devam eden öğrencilerle ve öğrenci velileriyle devamlı olarak iletişim halinde bulunulmasının da öğrenciler ve veliler üzerinde çok kalıcı bir etki bırakacağını söyledi.

Müftü Özler ayrıca, Kur’an kurslarında görev alan tüm din gönüllülerine yaptıkları bu güzel hizmetten dolayı ayrı ayrı teşekkür edip, öğrencilere de başarılar diledi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

BAYKARA TELEFON

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar