-

Mudanya Müftüsü Dr. İbrahim Özler, ilçede devam eden hafızlık Kur’an kursu hizmetlerini yerinde tespit etmek amacıyla Havva Ana Yatılı Hafızlık Erkek Kur’an Kursu’nu ziyaret etti. 

Mudanya Müftüsü Dr. İbrahim Özler, ilçede devam eden hafızlık Kur’an kursu hizmetlerini yerinde tespit etmek amacıyla Havva Ana Yatılı Hafızlık Erkek Kur’an Kursu’nu ziyaret etti. Mudanya'da devam eden hafızlık Kur'an kurslarındaki öğrencileri ziyaret eden Müftü Özler, ziyaretlerde öğrencilere ve kurs öğreticilerine de bir takım tavsiyelerde bulundu.

Din gönüllülerine yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, öğrencilere de başarılar dileyen Müftü Özler, yapılan işlerin ve hizmetlerin Allah katında ibadet niyetiyle yapılması gerektiğini vurguladı.

Kur’an kurslarında başarıya ulaşabilmek için ilk günden son güne kadar hizmet aşkı gözetilerek çalışma yapılmasının fayda sağlayacağını ifade eden Müftü Özler; öğrencilere İslam dininin sevdirilmeye çalışılmasını, güler yüzlü ve sabırlı davranılmasını, ayrıca öğrencileri seviyelerine göre gruplara ayırarak eğitim - öğretim yapılması yönünde tavsiyelerde bulundu. Kurslarda sosyal ve kültürel etkinliklerin yaptırılması ile öğrencilerin kitap okumalarının sağlanması, oyun oynamalarına engel olunmaması ve onlara zaman zaman küçük hediyeler verilmesi gerektiğini de ifade eden Özler, kursa devam eden öğrencilerin aileleriyle devamlı olarak iletişim halinde bulunulmasının da öğrenciler üzerinde çok kalıcı bir etki bırakacağını sözlerine ekledi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Pin It

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin