-
ALİ TUNCA USTA - EMİR ALİ USTA

Mudanya Klas Spor Kulübü Başkanı, Uluslararası kick boks Hakemi, Milli Takım Antrenörü Necati Şimşek, AK Parti ilçe binasında, AK Partiden Mudanya Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.  Şimşek "Yeni Mudanya, Yeniden Mudanya için elele hepbirlikte diyerek Mudanya'ya talip oldu."

Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek  Ak Partiden Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Aday adaylığı açıklamasına Necati Şimşek'in ailesi başta olmak üzere ilçe başkanı Başkan Orhan Samast ve yönetimi, basın mensupları katıldılar.

NECATİ ŞİMŞEK "NEDEN ADAY ADAYI OLDUM?"

Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Necati Şimşek Mudanya'nın doğru ve güvenilir ellerde olmadığına inandığını vurgulayarak Mudanya'nın mevcut değerleri ve potansiyeli ile birlikte, yeniden parlayan yıldız bir şehir olması noktasında, siyasi görüşü, mezhep ve meşrebi, dini inancı ve yaşam tarzı ne olursa olsun, hak ve adaletle, hep birlikte ortak akılla yönetilmesi gerektiğine inandığı için aday adayı olduğunu belirtti.

Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek  Ak Partiden Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Mudanyamızda uzun süredir insanların refah, barış, kardeşlik içerisinde, birbirlerine selam veren ve alan, güvenli, gülen, mutlu bir kent olma noktasında, sosyal yaşama dair kolaylaştırıcı hizmetlerden uzak olduğuna dikkat çeken Necati Şimşek 10 yıllık zaman içinde yitirilen insani değerlerin, yapılmayan ve yapılması engellenen hizmetlerin kimseyi ötekileştirmeden Ak Parti Belediyeciliği ile yeniden Mudanya'ya kazandırılabileceğine gönülden inandığı için belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladığını söyledi.

Necati Şimşek  Klas Spor Kulübü Başkanı olarak hiçbir sponsor olmadan gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinden bahsederek insan ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olduğunu belirterek "Değerli Mudanyalı Hemşirelerim Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği gibi hep birlikte Mudanya'mıza muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız." dedi.

VİDEO NECATİ ŞİMŞEK ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Necati Şimşek açıklamasında şunları kaydetti;

Öncelikle kentsel sorunlarımızın, trafik, oto park, işsizlik, temizlik, çevre, sosyal yaşam, donatı, spor ve yürüyüş alanları gibi sıkıntılarımızı ivedilikle çözmek için, ortak akılla projeler üretmek ve hayata geçirmek zorunda Olduğumun farkında olan birisi olarak, 25 yılda Mudanya'mıza, kendi imkan ve bütçemizle kimseden sponsorluk ve yardım alamadan yaptığımız, sıradan projelerden bazıları:

- Mudanya Kent merkezi ve bazı köylerimize 4110 fidan.

- Mudanya Devlet hastanemize 240.000 TL. tıbbi yardım

- Her yıl, ihtiyaç sahibi 25 öğrenciye erzak yardımı

- Her yıl, ihtiyaç sahibi aileye Ramazan yardımı

- Engelli vatandaşlarımıza 4 yıl ücretsiz "sportif ve psikolojik yardım"

- Engelli 4 vatandaşımıza tekerlekli sandalye ve yaşamlarını kolaylaştırıcı engelli materyali.

- "Sessiz kullara ses ol projemizle" sokak hayvanlarına 6 adet kulübe"

- "Kan ver can ver" projemizle 125 vatandaşlarımıza kan bağışı.

- Van ve 11 ilimizde meydana gelen depremde "Bir kamyon ayni yardım ve 10.000 nakdi yardım"

- Mudanya'mızın çeşitli okullarına her yıl takvimi geldiğinde

2.000 adet kitap bağışı

- Uyuşturucu madde, alkol ve sigaraya hayır.

- Dünya su günü - Dünya çevre günü

- Dünya gıda günü, dünya Obezite günü

- Mazlum ülke ve milletlere ses ol

- Yerli Malı ve tutum haftası "inadına yerli malı, inadına yerli üretim"

- İsimli sosyal farkındalık projelerimiz, sizlerle birlikte, devletin gücünü arkamıza alarak, Mudanya'mıza yapacağımız büyük projelerin göstergesi olacaktır.

Değerli Mudanyalı Hemşirelerim Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği gibi hep birlikte Mudanya'mıza muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız.

AK Partimizin ve Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonu, "halka efendilik yok hizmetkarlık var" "halkı yaşat ki, devlet yaşasın Felsefesi ile ve hareketle, Büyükşehir Belediyemizle birlikte durmadan, yorulmadan, hiç bir olumsuzluğa aldırmadan enerjimizi Mudanya'mızın her anlamda gelişmesine harcayacağız.

Kıymetli Mudanya Hemşerilerim son olarak, Allah'ıh izni ve Lûtfu, genel merkezimizin takdiri ve sizlerin teveccühü ile Mudanya Belediye Başkanlığı, aday adaylığımı ilan ediyorum.

"Yeni Mudanya, Yeniden Mudanya için el ele" sloganıyla açıklamasını sonlandırdı. Aday Adayı Şimşek dosyasını İlçe Başkanı Orhan Samast'ın elinden aldı, AK Parti ilçe teşkilatı kendisine alkışlarla moral verdi.

Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek  Ak Partiden Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı 

Orhan Samast "Hayırlı Olsun. İlk Başvuruyu Alıyoruz"

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Orhan Samast ilk Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu aldıklarını belirterek. Necati Şimşek'e hayırlı olsun dileklerini iletti. Başvuru dosyasını kabul eden ilçe baişanı Samast 17 Kasım 2023 mesai bitimine kadar başvuruların kabul edileceğini ve Parti Binasında aday adaylarını ağırlayacaklarını dileyen aday adaylarının basını da davet ederek gayet şeffaf bir sürece katkı sağlayabileceklerini vurguladı.

Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek  Ak Partiden Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Pin It

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

ADNAN SÜMER
ADNAN SÜMER
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanyadaemlak.com

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Mudanya Hava Tahmini

Mudanya hava durumu

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar