Güncel Haber
VİLLA AKAY DÜĞÜN ORGANİZASYON

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler yazılı basın açıklamasıyla CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın'ı eleştirdi. CHP İlçe Başkanı Aydın'ın geçen gün yaptığı basın açıklamasındaki ifadelere gönderme yapan Seymenler,  CHP İlçe Başkanı Aydın'ın sanal bir dünyada yaşadığını iddia etti. Seymenler " Bozacının şahidi şıracı misali CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın, Belediye Başkanının çalışmalarını beğendiğini, takdir ettiğini belirtmiş. Ömer Bey başka bir Mudanya’da yaşıyor galiba; birileri Ömer Bey’i içinde yaşadığı metaverse evreninden uyandırmalı." dedi.

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler yazılı basın açıklamasıyla CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın'ı eleştirdi. CHP İlçe Başkanı Aydın'ın geçen gün yaptığı basın açıklamasındaki ifadelere gönderme yapan Seymenler,  CHP İlçe Başkanının sanal bir dünyadan yaşadığını iddia ederek " Bozacının şahidi şıracı misali CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın, Belediye Başkanının çalışmalarını beğendiğini, takdir ettiğini belirtmiş. Ömer Bey başka bir Mudanya’da yaşıyor galiba; birileri Ömer Bey’i içinde yaşadığı metaverse evreninden uyandırmalı." dedi.

Erkut Seymenler Açıklamasında şunları kaydetti;

CHP Mudanya İlçe Başkanı; umudunu Kandil’e bağlayıp HDP’nin ruh ikizine dönüşen CHP’nin genel siyasetteki utancını mı yaşasın, yoksa yerelde Mudanya’da ki bitik belediyeciliği aklamaya mı çalışsın şaşırmış durumda.

Bozacının şahidi şıracı misali CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın, Belediye Başkanının çalışmalarını beğendiğini, takdir ettiğini belirtmiş. Ömer Bey başka bir Mudanya’da yaşıyor galiba; birileri Ömer Bey’i içinde yaşadığı metaverse evreninden uyandırmalı.

Çürümeye terk edilen yüzme havuzu, kapatılan pazaryeri, yanlış yere yapılan anaokulu, bitmeyen Yıldıztepe sosyal tesisi, kaosa dönüşen imar planları gibi onlarca örneğiyle CHP’li Mudanya Belediye Başkanı Mudanya’yı metruk, sahipsiz ve verimsiz bir kent haline getirdi.

Mütareke meydanında verilen birkaç etkinlikle göz boyadığının sanan CHP Belediyesi Mudanya’da o kadar çaresiz bir durumda ki 1 milyon 300 bin liraya mal olan saksıları nereye koyacaklarını bilemediklerinden kapalı pazar yerinde tutuyor.

Geçtiğimiz yıl anket şirketlerine 400 bin lira veren Hayri Türkyılmaz boşuna Mudanyalının parasını harcamasın. CHP ve Hayri Türkyılmaz Belediyeciliğinin Mudanya’da bir karşılığı ve geleceği kalmamıştır.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar