Güncel Haber
VİLLA AKAY DÜĞÜN ORGANİZASYON

Ak Parti'li Mudanya Belediye Meclisi Üyesi Volkan Biçer sosyal medya paylaşımında Mudanyamızın deniziyle olduğu kadar doğa yürüyüşü yapılabilecek emsalsiz güzellikte olan doğal güzelliklerine dikkat çekti. Biçer paylaşımında " Evet yüzümüz denize dönük, denizimiz ve kordonumuz çok güzel ama Mudanya’mızın sırtını dayadığı coğrafyada da insanlarımız için ayrı ayrı güzellikler var. " dedi.

Ak Parti'li Mudanya Belediye Meclisi Üyesi Volkan Biçer sosyal medya paylaşımında Mudanyamızın deniziyle olduğu kadar doğa yürüyüşü yapılabilecek emsalsiz güzellikte olan doğal güzelliklerine dikkat çekti. Biçer paylalımında " Evet yüzümüz denize dönük, denizimiz ve kordonumuz çok güzel ama Mudanya’mızın sırtını dayadığı coğrafyada da insanlarımız için ayrı ayrı güzellikler var. " dedi.

Ak Parti'li Mudanya Belediye Meclisi Üyesi Volkan Biçer Mudanyamızın göz önünde olan ama yeterince dikkate alınmayan turizm potansiyeline dikkat çekti. Biçer sosyal medya sayfasındaki paylaşımında;

"Mudanya’mızı çevreleyen doğamız bizlerin tahribatlarına rağmen ne mutlu ki hala çok güzel ve insana huzur veriyor. Ancak ilçemizde yaşayan bizler ve ilçemize ziyarete gelen misafirlerimiz doğal güzelliklerimizin çok küçük bir kısmından faydalanabiliyoruz.

Evet yüzümüz denize dönük, denizimiz ve kordonumuz çok güzel ama Mudanya’mızın sırtını dayadığı coğrafyada da insanlarımız için ayrı ayrı güzellikler var.

Mudanya’nın köylerinde (kırsal mahalle ) köyler arasında kullanılan yolların mümkünse daha çok asfalt olmayan arazi yollarından yürüyüş yolları-rotaları belirlense, insanlar bu yollarda doğa ile iç içe, kent içinde yoğunluk yapmadan yürüyüşler yapabilirler, bisiklete binebilirler.

Yürüyüş rotalarının belirlenmesi ile rotalar üzerinde doğaya uygun küçük, ahşap dinlenme alanları oluşturulabilir ve bu alanlarda yöremiz üreticileri yöresel ürünlerini sergileyip satışını yapabilirler.

Günümüzde bir çok yürüyüş kulübünün her ay farklı yerlere ve rotalara organizasyonlar düzenlediğini biliyoruz. Bu kulüpler ve organizasyonu sayesinde ilçemizin ve yerel değerlerimizin tanıtımına katkı sağlanabilir.

Konunun teknik uzmanı değilim ancak gözümde canlandırdığım bu faaliyetin yurt içinde ve yurtdışında farklı örneklerini gördüm. Uygulanabilir olduğunu , insanlar tarafından talep göreceğini ve zaman ile gelişim göstereceğini düşünmekteyim.

Böyle bir projede ilçemizde yer alan bir çok kurum ve kuruluş uyum içerisinde çalışabilir ve çalışmalıdır.Doğa bilincini oluşturmak , doğa ile iç içe olmak ve yöre insanımıza katkı sağlamak adına bu fikrin olgunlaşıp hayata geçmesini yürekten istiyorum.

Daha iyi daha sağlıklı bir gelecek için yarın değil şimdi." satırlarına yer verdi.

AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM KAMİL KOÇMUDANYA ACENTASI
AZİZOĞLU İNŞAAT TURİZM NİLÜFER TURİZM MUDANYA ACENTASI

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar