Güncel Haber
GAME HOUSE PLAYSTATION

Efraim Pala

Çiftçilerimiz, işlediği toprağın kaybettiği besin değerini geri kazandırmak, ürettiği ürünün verimini arttırarak daha kaliteli ürün elde edebilmek için tarımsal gübre kullanmaktadır. Bu anlamda çiftçilerimiz için gübre kullanımı, tarımsal üretim için hayati önem arz etmektedir.

Koşu ve spor severlerin oluşturduğu, Loverun Maraton koşu gurubu Mudanya Mütarekesinin imzalandığı bu özel günü unutmadı. Türkiye’nin dört bir yanından spora ve koşuya gönül vermiş sporseverler, Loverun Maraton koşu grubunun etkinliğinde Mudanya’da buluştu.

Başkomutan Gazi Mustafa Kemal, ülke savunması için önemli ve çok gizli tuttuğu saldırı hazırlıklarını sabırsızlıkla tamamlanması üzerine Batı Cephesi Karargâhında, Cephe Komutanı İsmet Paşaya ve diğer komutanlarına 26 Ağustos 1922 sabahı düşmana saldırının başlayacağı emrini verdi.

Tüketici Fiyat Endeksi (TÜİK) ‘in, yapmış olduğu Ağustos ayının 1,12‘lik aylık enflasyon açıklaması ile yıllık enflasyon son 28 ayın zirvesi olan 19,25 ‘e yükselmiştir. Enflasyonun ekonomik bir unsur olmanın yanı sıra, toplumsal sorun haline gelmesi ile vatandaşlar hayat ve geçim mücadelesi içine girmiştir.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

GÜZELYALI BAYRAK DÜĞÜN SALONU MUDANYA

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar