-
Muharrem İnce

Efraim Pala

1868 yılında yaralı ve yardıma ihtiyacı olan Osmanlı Askerlerine yardım cemiyeti olarak kurulmuş o kadim; Türk Kızılay’ı. Hiçbir ayrım yapmadan insanın acısını önlemeye veya hafifletmeye çalışmış, insanın hayatını ve sağlığını korumayı düşünmüş. İnsan kişiliğine saygı gösterilmesini sağlamak ve insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı, dostluğu, saygıyı, işbirliğini ve sürekli barışı getirmeyi amaç edinmiş bir yardım kuruluşu olmayı ilke edinmiş. Böyle biliyorduk bizde, Türk Kızılay’ını.

6 Şubat 2023 günü saat 04:17’yi gösterince Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki depremlerden sonra bu güne kadar 7 bin 184 artçı deprem yaşadık.
Önceki gün saat 20:04 de Hatay merkezde meydana gelen 6,4 ve 5,8 şiddetindeki deprem sonrasında ise ne yazık ki, 6 canımızı daha yitirdik.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat Pazartesi günü sabah 04:17’de, 7,7 büyüklüğünde 60 saniye süren deprem sonucunda, Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Osmaniye, Malatya, Kilis ve Şanlıurfa’da binlerde ev yıkıldı.

Cumhur ittifakının oluşmasından sonra, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun girişimleri ile 12 Şubat 2022 yılında muhalefetteki 6 parti birleşerek Millet İttifakının bileşenlerini oluşturdular.

Ertan Abdulazizoğlu - Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası

Hüseyin Hatipoğlu İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı

Ömer Tantekin Zeytin Otopark

Mehmet Açıkgöz Mudanya Minibüscüler Koop Başkanı

Tahammül İLHAN Mudanya Esnaf Kredi Kefalet Koop Başkanı

Necati Şimşek Klas Spor Kulübü Başkanı

Servet Şahiner 65 No'ku Mudanya Karayolu Yük Taşıma Koop. Başkanı

Mustafa Bayral ZİRAAT MÜHENDİSİ MERT TARIM

Şeref ŞAŞ Muhtar

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar