Güncel Haber

Hüseyin Titiz

Colors: Cyan Color

Merhaba Değerli Okuyucularım,

Eski binaların yenilenmesi kentsel dönüşümle daha avantajlı bir hal almaktadır. Devlet , kentsel dönüşümde binalar için normal inşaat alanının üstünde bir m2 vererek eski binaları yenilenmesi konusunda insanlara büyük bir avantaj sağlamakta , ayrıca uygun faizli bina yapım kredileri ve kira desteği de sunmaktadır.

Merhaba Değerli Okuyucularım. Bu haftaki yazımızda tapuda yaşanan dolandırıcılık olaylarına değineceğiz. İnsanlığın varoluşundan bu yana ticaret ve para alışverişi devam ediyor. Bu kapsamda ticaretin şekli para alıp verme biçimleri de hayatımıza teknoloji girdikçe farklılaşıyor.

Merhaba sevgili okuyucularım . Bu hafta ki yazımızda gayrimenkul alırken dikkat edilmesi gereken konulara değinmek istiyorum. Yatırım araçları arasında en iyilerinden biri olan gayrimenkul yatırımı artık profesyonel bir danışmanlık alanı haline geldi. Bu konuda bilinçli ve doğru bir yatırım yapmak istiyorsanız mülk alırken kesinlikle yetki belgeli uzman gayrimenkul bilirkişileri ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar