-

Ümit Atilla

Colors: Yellow Color

Aşağıdaki konuşmalar herhangi iki vatandaş arasında siyasetle ilgili bir konuşma gibi duruyor;

Andımızı okullardan kaldırdınız.
- Alnımız secdeye değiyor.
Ekonomiyi duman ettiniz, enflasyon vatandaşın belini yamulttu.
- Alnımız secdeye değiyor.
Her istediklerini verdiniz.

Önce Korona adıyla pandemi dönemini yaşadık. Dünyanın her ülkesinde onbinlerce ölüme , sonuç ve etkilerini hiçbir zaman tam olarak bilemeyeceğimiz pek çok fiziksel ve psikolojik travmalara sebep olan berbat dönemi yaşadık ve halen daha da tam olarak kurtulduk diyemiyoruz.

Yaklaşık 10 sene boyunca (2010- 2020) bu sütunlarda amatör olarak köşe yazıları yazdım. Üstüne basarak bir kez daha ifade ediyorum bildiğim, anladığım, yorum yapabileceğime inandığım konularda tamamen amatör olarak yazdım. Hatta zaman zaman bana gazeteci diyen arkadaşları da uyardım “ben gazeteci değilim” diye. Bursa’da uzun yıllardır özel bir şirkette yöneticilik yapıyorum. Kendime “gazeteci” demek ekmeğini bu işten kazananlara haksızlık olurdu.

Yukarıdakiler atışmaya, kapışmaya, kavga etmeye doyamazken göz ağrımız Mudanya’nın dertleri olduğu yerde durmaya, muhtemelen de artmaya devam ediyor. Çoğu zaman söylerim “Mudanya Türkiye’nin küçük bir aynası gibidir” diye. Zaten ilçemizin mevcut yöneticilerinden biri de bir ara “ben Mudanya’nın falancısıyım” benzeri bir şeyler kelam etmişti.

Mudanyadaemlak.com

Zeytin OTOPARK MUDANYA RUHSATLI

Volkan Biçer - BİÇER SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar