ÇINAR DÖNER MUDANYA PAKET SERVİS

Gündem

Colors: Red Color

65 No'lu Mudanya Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 5 bin 721 metrekare araziyi hizmet alanı olarak kullanmak üzere satın alarak mülklerine dahil etti. 76 üyeli 65 No'lu Mudanya Taşıyıcılar Kooperatifi rayiç bedeli 2 milyon 380 bin Türk Lirası olan Keçi Köprüsü mevkinde ki 5 bin 721 metrekare araziyi hizmet alanı olarak kullanmak üzere Kooperatif Başkanı Servet Şahiner ve Yönetim Kurulunun girişimleri sonucu 1 milyon 500 bin Türk Lirası bedelle Taşıyıcılar Kooperatifi mülklerine kattı.

Genç Fenerbahçeliler Tribün Lideri Cem GÖLBAŞI’nın 81 vilayette başlattığı ihtiyaç sahiplerine erzak kolisi yardımı kapsamında Genç Fenerbahçeliler Bursa (GFB) Bursa’da kapı kapı gezerek erzak dağıtımı yapıyor. Bursa GFB Başkanı Anıl Mert AYTAŞ ve ekibi, Mudanya Ülkü Ocakları Başkanı ve aynı zamanda Mudanya GFB Sorumlusu Buğra DEMEZ’i ziyaret ederek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere erzak desteğinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden'in ücretsiz maske dağıtımı yapılmasını gündeme getirmesinin hemen akabinde corona virüs (Koronavirüs) (COVİD-19) tedbirlerini artıran Mudanya Belediyesi, maske kullanımının zorunlu hale getirilmesiyle birlikte pazarlara alışveriş için gelen Mudanyalılara maske dağıtımı yaptı.

TÜRK KIZILAYI Covid-19 salgını nedeniyle uygulanan tedbirler sonucunda meydana gelebilecek sosyal zafiyetleri karşılamak üzere Mudanya'da da sahada. TÜRK KIZILAY MUDANYA ŞUBE Başkanı Mustafa Bayrak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada çok sayıda gıda kolilerinin Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer'e teslim edildiğini duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Ömer AYDIN yazılı basın açıklaması yaparak dünya genelinde etkili olan corona virüs (Korona Virüs)'ün sebep olduğu covid-19 hastalığı tedbirlerinin 4857 sayılı İş Kanunu ve 6331 sayılı İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kanunu açısından değerlendirilmesi gerektiğini fakat alınan tedbirlerin bu iki kanunla çeliştiğini savundu.

Mudanya Belediye Meclisi MHP Grup Sözcüsü Bülent Erden, Mudanya halkının sesi olmaya ve Mudanyalıların acil sorunlarına çözüm aramaya devam ediyor.  Korona Virüs salgını nedeniyle vatandaşların maske temininde zorlandığı bir dönemde Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a anlamlı bir çağrı yapan Bülent Erden, Belediyenin halka ücretsiz maske dağıtması gerektiğini, fakat  ücretsiz maske dağıtımı konusunda şu ana kadar Mudanya Belediyesi’nin etkinliğini göremediklerini belirterek, MHP İlçe Teşkilatı ve Mudanya Ülkü Ocaklarının maske tedarik ve dağıtım konusunda belediye personeli ile işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.

Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi’nin 7 bin metrekarelik ilk etabında beton serim çalışmaları başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilk etap projesinin bir yıl içerisinde tamamlanacağını belirtirken, “Bursa’nın buluşma noktası Yıldıztepe olacak” dedi.

Doğal Afet Sağlık Arama Kurtarma (DASKUT) Derneği ''EvdeKal Türkiye'' çağrısı üzerine evlerine çekilen ihtiyaç sahibi ve 60 yaş üstü yaşlı vatandaşlarımız için ev alışverişleri ve yardım ihtiyaçlarını başlatmak için kampanya başlattı. Dernek gönüllülerinin yapmış oldukları yardım kampanyasında gönüllüler ihtiyaç sahipleri ve yaşlı vatandaşlarımız için yapmış oldukları alışverişleri teslim ederken duygusal anlar yaşandı.

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar