Radyo Poyraz Tıkla Online Dinle
Colors: Red Color

Mudanya Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtarı Şeraf Şaş Mudanya Belediyesi ve mal sahipleriyle iletişime geçerek yıllardır mahalleliyi bezdiren Yokuş Çeşme sokakta bulunan iki adet metruk evin yıkımını sağladı. Mahalleli 20 yıldır bu metruk evlerin yıkılmasını istediklerini, çeşitli başvurular yaptıklarını söyleyerek yıkımı sağlayan Muhtar Şaş ve ekibine hayır dualar etti.

Kumyaka Mahallesi eski Muhtarı ve S.S. Kumyaka Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (KTKK) Yönetim Kurulu Başkanı Ramiz Batmaz, Kooperatif Genel Kurulu sonrasında ve ulusal basında çıkan "Satılık Köy, Mahalle meydanı icraadan satılık" haberlerinin asılsız olduğunu açıkladığı ve suçlamalara cevap vermek için basın açıklaması yapmak istediği sırada meydana gelen olaylar yüzünden Jandarma açıklamayı bitirdi. Ramzi Batmaz toplantıyı provoke edenlerin Kumyaka Tarımsal Kalkınma Kooperatifine şu anda üye bile olmadıklarını açıkladı.

Mudanya Ömerbey Mahallesi PTT binası yanında uzun yıllardır halı saha olarak hizmet veren işletme Mudanya Belediyesi tarafından sözleşmesi sona erdiği için boşaltılmaıştı. Aylar geçmesine rağmen metruk hale gelen yerle ilgili herhangi bir gelişme yok. Mahalle sakinle bir an evvel görüntü kirliliğinin ve güvenlik zaafiyeti endişelerinin giderilmesini istiyor.

Mudanya Belediyesi'nden edindiğimiz bilgiye göre Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi projesi kapsamında Tirilye ile Mudanya arasındaki ulaşımı sağlayan bölgede yeni yol açma, istinat duvarı ve asfaltlama çalışmaları tamamlanırken, Mudanya Belediyesi’nin Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne yol devri ile ilgili başvuruları yanıtsız kaldı. Bölgede iki ayrı yolun kullanılmasının kazalara davetiye çıkardığını belirten Başkan Türkyılmaz, “Kaybedecek zamanımız yok” dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz ve İç Sular Düzenleme Müdürlüğü’nün “sahiplik belgesi ile tekne kaydı” konulu yazısına göre kayıtsız teknelerin sahipliğinin ispat edilerek bağlama kütüğüne kayıt edilebilmesini sağlayan af düzenlemesi 2019 yıl sonuna kadar uzatıldı.

BB Çiçek Tıkla Online Sipariş Et

Sosyal medyada bizi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar

Namlı Metal