Gündem

Colors: Red Color

Mudanya Belediyesi’nin Anıtlar Kurulu kararıyla ruhsat iptali şoku yaşayan Girit mahallesi esnafı için yaptığı girişmler meyvesini verdi. Belediyenin bölge için hazırladığı plan revizyonunun, istenilen ek plan notlarıyla Anıtlar Kurulu’na sunulacağını belirten Başkan Türkyılmaz, “Mudanya turizmi için böylesine önemli bir konunun çözülmesinde çağrılarımıza kulak veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Mütareke Müze Evi Koruma Gönüllüsü Emekli Tümgeneral Yaşar Karagöz Mudanya 12 Eylül Caddesi tarihi Giritli Mahallesi esnafını ziyaret ederek müjde veren belediye başkanı Hayri Türkyılmaz'ın esnafı ve kamuoyunu yanılttığını, CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca'nın ise üzerine vazife olmayan yakışıksız bir işe kalkışarak Yüksek Kurula ve Bursa Kültür Varlıkları Koruma Kuruluna ayar vermeye çalıştığını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın CHP İl Başkanı İsmet Karaca'nın BUDO İskelesi önünde gerçekleştirdiği basın açıklamasından günler sonra açıklama yaparak, gerçekleşen açıklamanın bazı kesimleri rahatsız ettiğini iddia ederek "Yapılan basın açıklamasının kamuoyunu yanıltmaya yönelik olduğu yönünde bir algı yaratılmaya çalışılmaktadır." dedi. İşte CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın'ın açıklaması;

İYİ PARTİ Mudanya İlçe Başkanlığı, Hüseyin HATİPOĞLU başkanlığında yapılan toplantıda koronavirüs tedbirleri sonrası normalleşme süreci kapsamında görev dağılımını yaptı. Başkan HATİPOĞLU oluşturduğumuz Divan Kurulu ile ilgili daha etkili çalışacaklarını, Mudanyanın sorunlarına çare olacaklarını ve çözüm odaklı önerilerle hizmet edeceklerini deklare etti.

2018 Yılında Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz tarafından  "Mudanya'da herkesin gurur duyacağı bir proje" olarak yapımı tamamlanan Atatürk silueti pas içinde ve aylardır müdahale edilmiyor. Zamanında yaklaşık 272 bin Türk Lirasına yapılan parkı yerinde inceleyen mudanya gen tr Genel Yönetmeni Öner Kıran denizin kıyısında olan anıtta 15 kuruşluk civatalar kullanıldığını ve parkın galvaniz malzeme kullanılmadığı için kısa sürede harap hale geleceğini videolu olarak paylaşmıştı.

Game House Playstation Mudanya Nöbetçi Eczaneleri Sunar

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Sosyal medyada bizi takip edin

facebook'ta mudanya.gen.tr'yi takip edin twitter'da Mudanya.gen.tr'yi takip edin youtube'da mudanyagentr'yi takip edin

Bu hafta öne çıkanlar